← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Оголошені 3 продукти, що спалюють жир

Американські дослідники Центру здоров'я назвали 3 продукту, які сприяють «спалюванню» жирової тканини - руйнують жирові клітини в організмі. Причому їх дія залишається значним навіть у разі накопичення жиру протягом декількох років.

На першому місці стоїть речовина кофеїн. Як відомо, воно входить не тільки в улюблений багатьма кави, але і чай, як чорний, так і зелений. І саме зелений чай повинен стояти на першому місці для людей, що дотримують дієту. Безперечною перевагою зеленого чаю є і те, що його листя містять катехіни - це речовина рослинного походження, що володіє антиоксидантними властивостями і стимулюючу прискорення обмінних процесів в організмі.

На другому місці стоять цитрусові. Грейпфрут, мандарин, лимон, апельсин та інші фрукти не тільки дуже корисні для імунітету і смачні, але й корисні для фігури. Маючи малу калорійність, вони допомагають позбутися від голоду.

На третьому місці стоїть білкова їжа. Вона, завдяки вмісту карнітину, прискорює спалювання жирових клітин, перетворює її в енергію. Завдяки білку зростає не жировий прошарок, а м'язова маса. Особливо рекомендується вживати білок після фізичних навантажень.

Докладніше: продукти, що спалюють жири.


Повернутися до списку новин


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua