← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Еліптичний тренажер ( еліпс )

Заслужений фаворит 2007 р. Головне достоїнство - відсутність будь-яких ударних навантажень при одночасному завантаженні як верху, так і низу тіла. До плюсів можна віднести наявність комп'ютера, який буде Вас розважати, показуючи пройдений шлях, спалені калорії і втрачений жир. Можливість вибору навантаження від 1 до 8 рівня робить еліпс придатним як для новачків, так і для просунутих користувачів. До недоліків можна віднести габарити, які роблять еліпс недоступним для малогабаритних квартир. Тведая "4+".

збільшити фото збільшити фото
збільшити фото збільшити фото

Докладніше про тесті

Еліптичний тренажер - це гібрид велотренажера, степпера і бігової доріжки. Заняття на ньому нагадують руху лижника. Основне навантаження припадає на стегна, сідниці і гомілку. Активній роботі піддаються руки і плечовий пояс. Задіяні виявляються м'язи-стабілізатори тулуба і навіть прес. Навантаження верхньої частини тіла робить еліпс більш ефективним у жироспалюванні порівняно з велоергометром, де працюють лише ноги. Розігріваючи все тіло еліпс відмінно підходить в якості разминочного перед силовий тренуванням. Наявність комп'ютера дає можливість стежити за пульсом, підтримуючи його в оптимальному режимі. Досить спірним є твердження, що еліпсоїд не годиться для вагітних. На наш погляд тренінг на еліпсі, як і будь-який інший кардіотренінг, залежить насамперед від терміну вагітності, самопочуття та фізичної підготовленості майбутньої мами, а також від інтенсивності самого тренування. Помірний кардіотренінг нічого іншого крім користі принести не може.

Дата тестування 15 липня -30 липня

Відверто кажучи результат тестування був заздалегідь вирішений наперед. Ми віддали свої голоси эллипсоиду відразу після першого знайомства. Однак це не завадило нам виявляти плюси і мінуси всіх тестованих домашніх тренажерів.

тестування зазнали:
- еліпс
- велотренажер
- бігова доріжка
- степперСкільки коштують?

Цінник на еліпс починається від 6000 руб. Верхня границя не існує. Професійні для фітнес - центрів можуть стоть десятки тисяч доларів. Вибирати потрібно з магнітною системою навантаження і досить великим маховиком, для забезпечення максимальної плавності ходу. Оптимальним за ціною - якістю будуть еліпси з цінником в 10000 руб. Більш висока ціна - плата за брендообладание не завжди виправдана.

Як купити?

Продається скрізь. Головне заздалегідь визначитися з маркою і моделлю. А придбати в інтернет - магазині з доставкою, тому еліпс досить грамоздский і не кожен автомобіль увійде. Також можете замовити у продавця збірку за окрему плату, хоча труднощів зі складанням ні в кого не виникало і займає 30-45 хвилин.


Еліпс не протипоказаний при вагітності, головне - керуватися здоровим глуздом і власним самопочуттям
Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua