← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фітбол

фітбол, вправи на фітболі, як купити фітбол, розмір фітболу

Ще один улюбленець жінок і дітей - фітбол. Абсолютно незамінний для домашнього тренінгу. Фітбол простий, універсальний і надійний. Дозволяє виконувати масу різноманітних вправ з обтяженням і без них. Підходить фітбол для вагітних, матерів та наворожденных дітей. В якості тренажера можна використовувати дитячий з "ріжками". Великий вибір розмірів і кольорів. До плюсів відноситься можливість здути і прибрати. Мінусів у фітболу не виявлено. Заслужені п'ять зірок в залік від редакції нашого інтернет-журналу;.

фітбол, вправи на фітболі фітбол, вправи на фітболі
фітбол, вправи на фітболі фітбол, вправи на фітболі

Докладніше про тесті фітболу

Не досвідченому користувачеві фітбол здається великою і недолугої іграшкою. Насправді це не так. Зміст фітболу в домашньому тренінгу - це не просто заміна лавки ( хоча і з цією функцією він справляється чудово ), а створення деякої нестійкості при виконанні вправ на ньому, що у свою чергу змушує напружуватися велику кількість м'язів - стабілізаторів. А це усиливае віддачу від силового тренування, тому що все тіло напружується. Чим сильніше накачаний фітбол, тим він більш нестійкий, а значить тим складніше на ньому виконувати вправи. Коли почнете на ньому займатися - майте це на увазі. Вважається, що при зрості до 160 см підійде фітбол розміром 55 см, а чий зріст перевищує 160 см - 65 див. На наш погляд для домашнього тренінгу цілком достатньо м'ячі розміром 55 див. тим більше, що в деяких межах розмір регулюється ступенем накачування. При правильному підборі фітболу сидячи на ньому ваші стегна повинні бути паралельні підлозі і перпендикулярні гомілки.

Дата тестування фмтбола 1мая -15 травня

Незрівнянний фітбол не тільки тому, що його не з чим було порівнювати, але і тому що він реально снаряд № 1 в вашому домашньому тренажерному залі. Якщо у вас його
ще немає - обов'язково преобретите. Це необхідно не тільки вам, але і вашим дітям. На сторінках нашого журналу ви знайдете масу всіляких простих і не дуже вправ
на фітбол для вагітних, матерів і дітей, а також всіх тих, хто піклується про свою фігуру в домашніх умовах. До речі, будь-який поважаючий себе фітнес клуб має набір фитболов у своєму арсеналі.
 

фітбол: оцінка MissFit
фітбол: оцінка відвідувачів

Скільки коштує фітбол?

Ціни на фітбол починаються від 250 руб. І розрізняються в залежності від виробника і розміру. Виходячи з вартості такої снаряд треба мати в кожному домі.

Як купити фітбол?

Продається повсюдно починаючи від Ашанов і закінчуючи будь-яким інтернет - магазином. При покупці поцікавтеся насосом. Фітбол не повітряну кульку - ротом не надути. Будьте готові до того, що придбання доведеться "провітрити" протягом 2-3 днів ( вже дуже вони всі пахнуть ). Інших рекомендацій по преобретению немає - на смак і колір, як говориться, товариша немає.

Особливо незамінний фітбол для вагітних, молодих мам і діточок.

фітбол, вправи на фітболі


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua