← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Степпер: домашній тренажер

Колишній конкурент еліпса старий добрий степпер повільно здає свої позиції. Не допомагає навіть магнітна система вантаження, як у старшого брата ; не вистачає амплітуди. Особливо помітний програш еліпса при очній ставці. Наше одностайну думку часи степпера закінчуються і єдиним аргументом на його користь залишаються малі габарити і можливість засунути під ліжко з очей геть.

збільшити фото збільшити фото
збільшити фото збільшити фото

Докладніше про тесті

У тесті домашніх тренажерів степпер не зміг скласти гідну конкуренцію еліпса. Його головний недолік - коротка амплітуда, яка не дає можливості для повного скорочення м'язи. А це призводить до зниження ефективності тренінгу. Порівняно з еліпсом степпер недогружает саме ті м'язові групи, які найбільше потребують тренінгу: стегна, сідниці і гомілку. Не кажучи вже про верхню частину тіла: руки, дельти, спину, які степпере виявилися "ображені" навантаженням. Справедливості заради треба зауважити, що є степпери з гумовими джгутами спеціально для ручного навантаження. Але користуватися ними не дуже зручно, тому при ходінні руки мимоволі "допомагають" ногам, а гумки тут тягнуть тільки вниз. І особливо руками не помахаєш. Зараз з'являються степпери з магнітною системою навантаження. Вони значно прогресивніший старих поршневих, але не позбавлені свого головного недоліку - малої амплітуди і відсутність навантаження на верх тіла. Єдиний плюс, який для деяких він може стати вирішальним у придбанні - малі габарити. Мініатюрність степпера робить його незамінним в офісах і квартирах, де немає місця під еліпсоїд. Хоча і це перевага степпера під загрозою - зараз з'являються "малогаборитные" еліпси. Власникам степерів є сенс до них придивитися.

Дата тестування 8 червня -15 червня

Степпер програв всім і за всіма статтями, але його головна перевага-розміри і ціна. Мабуть ці аргументи є для багатьох визначальними при купівлі єдиного домашнього кардіотренажера ( відвідувачі дали степперу 4 зірки ). Наша думка - якщо вам він подобається, то і тренуйтеся на ньому. По любому, експлуатований "у хвіст і гриву" степпер краще припадає пилюкою в комірчині навороченого еліпсоїда. Резюме: четвірка від читачів і "банан" від редакції. Що ж ,думки не завжди збігаються.

тестувалися:
- еліпсоїд
- степпер
- велоергометр
- бігова доріжкаСкільки коштують?

Степери з поршневий системою навантаження коштують від 1000 руб., а з магнітною від 6000 руб. Якщо ви "фен" степпера, то вибирайте з магнітною системою і комп'ютером.

Як купити?

Степери є скрізь. Якщо ви раніше не зустрічали - значить ви ними просто не цікавилися і не помічали. Перед покупкою походіть трохи на степпере - пам'ятайте, що вам доведеться на ньому проводити за 20-40 хв. мало не кожен день.

Тренінг на степпере в костюмі - сауніКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua