← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Обруч хула хуп

Останнім часом почався якийсь бум на обручі хула хупи. Виробники миттєво відреагували, випустивши всілякі варіанти з масажним і чудодійним результатами. М'які і тверді, з масажними кульками і без них, різних форм і кольорів, дешеві і супер дорогі - вообщем, на будь-який смак і колір. Але нас передусім цікавило наскільки затвердження виробників відповідає дійсності. Можна крутячи-крутячи обруч хула хуп ( халахуп ) зменшити талію і схуднути - адже саме цього ефекту ми очікуємо від диво-хула хупа.

обруч хула хуп халахуп обруч хула хуп халахуп
обруч хула хуп халахуп обруч хула хуп халахуп

Докладніше про тесті хула хупа ( халахупа )

Для тесту нами було куплено "Масаж хуп" ( магнетик хуп ), "Хула хуп ( халахуп )" і "Джим флекстор". Всі вони розрізняються і за ціною,і за матеріалами, з яких виготовлені, і за оказываемому дії. Першим на тест потрапив Маджик хуп - обруч з 48-ю магнітами запрятаными в повітряні кульки з прозорого поліетилену. Обруч досить важкий і вимагає деякого часу, щоб пристосуватися до нього. Виробником обіцяний масажний ефект ( "розбивання жиру" ) і зменшення обсягів талії. Перші досліди дали синці на талії. Подивимося, чи зможе організм адаптуватися до такого "масажу" і не відповідати на нього новими гематомами. А попереду нас чекають випробування навчальног Хула хупа ( халахупа )і Джим флекстора...З історії

Хула хуп ( халахуп )

Своїм створенням диво-обруч Хула хуп ( халахуп ) зобов'язаний американцеві Артуру Меліна, засновнику компанії WHAM-O, що спеціалізувалася на літаючих тарілках, втім, незабаром втратили свою популярність. І ось тоді їм на зміну прийшов хула хуп ( халахуп ). Будучи моментально затребуваним, він придбав небачений успіх: за перший же рік в усьому світі було продано більше ста мільйонів обручів хула хупов. У Росії хула хуп ( халахуп ) з'явився в 60-х роках. Однак тут був сприйнятий з прохолодним байдужістю, одночасно ставши символом «порожнечі американської культури», що не завадило Олександру Дольскому написати кілька прекрасних рядків: «Крутить дівчина хула хуп в Сухумі на пляжі, вся, від п'ят до червоних губ танцює, танцює...» В 90-х роках хула хуп ( халахуп ) став найбільш популярний в Болгарії як циркове мистецтво. Там вперше почали практикувати кручення декількох обручів на дистанції, по всьому тілу. Надалі з бродячими цирками хула хуп ( халахуп ) прийшов і став популярний у цирках Росії.

З анотації

Переваги занять з обручем хула хупом

1. Вправи з обручем розвивають координацію рухів, гнучкість, силу, почуття ритму, артистичність, а також відмінно спалюють зайвий жир в проблемних ділянках вашого тіла.

2. Відбувається нормалізація роботи кишечника.

3. Спалювання зайвих кілограмів. Еластичність, гнучкість і простота обертання Хула хупа ( халахупа ) дозволить Вам усунути надлишок жиру з будь-якої частини тіла без важких і нудних вправ.

Особливі характеристики обруч хула хупа ( халахупа )

1. Приємне проведення часу. Хула хуп( халахуп ) робить боротьбу із зайвими кілограмами виключно приємним заняттям.

2. Цей обруч є незамінним помічником в тренуванні м'язів рук, спини, ніг і плечей. Його використання забезпечує безліч варіантів вправ на розтяжку.

3. Ефективна організація часу. Обертаючи обруч хула хуп всього 10 хвилин в день в зоні талії, ви відчуєте значний ефект в її зменшенні і зміцненні.
Дата тестування 15 вересня-15 грудня

Для того, щоб жир вийшов з жирової клітини, вона ( клітка ) повинна отримати сигнал. Цим сигналом може служити зниження концентрації жирних кислот у крові ( дієта ) або підвищення концентрації продуктів розпаду АТФ ( фітнес ). Всі інші дії типу розминання та масажу проявляються тільки на тлі перших двох. Тому, обруч хула хуп не може бути самостійним засобом схуднення ( позбавлення від жиру в області талії, і не може бути рекомендований нами в якості домашнього тренажера. Єдине, за що ми йому дали 2 зірки, так це за те, що крутіння обруча хула хупа ( халахупа ) все таки краще, ніж нічого, і за надію, що це лише перший крок, а другим кроком слідом за обручем стане повноцінний силовий тренінг і даний кардіо.

тестувалися:
- масаж хуп
- хула хуп ( халахуп )
- джим флексторСкільки коштують обручі?

від 600 руб ( хула хуп ( халахуп ) ) до 2500 руб ( джим флекстор )

Як купити обруч хула хуп ( халахуп )?

Продаються скрізь. Простіше сказати, де їх немає. Будь-інтернет магазин або магазин спорттоварів.Крутимо обруч в домашніх умовах

Критика обручів

Практично по всіх рекламних заяв у нас є претензії.

Почнемо по - порядку.

По - перше, абсолютно не піддається однозначній оцінці тип навантаження, створюваної обручем хула хупом ( халахупом ). Це не силова, тому на появу «кубиків» преса розраховувати не доводиться. І не аеробне навантаження, яка найбільше відповідає меті спалювання жиру. А що тоді? Щось середнє: ні те - ні се?.

Не витримує ніякої критики заяву деяких виробників про акупунктурном ефекті обруч хула хупа. Акупунктура- це вплив на певні точки, а обруч - молотить куди попало. Масажне дія - теж сумнівно ( правильний масаж повинен бути без синців - симптомів лопнувших судин ). Ну а «розбивання жиру»- це взагалі з області фантазій. Якби в дійсності це розбивання сталося, то ми б померли від жирової емболії.

І останнє, рекомендований час занять з обручем хула хупом ( халахупом )( 10 - 15 хв. ) замало для повноцінного тренування, а 45 хв. - 1 година його навряд чи хто зможе крутити - виснажливо та й нудно.

Як банально це не звучить - позбавлення від жиру на талії сприяють лише заняття фітнесом ( силова + кардіо ) і дієта, а обруч - лише красива іграшка, черговий бум на яку скоро пройде ( ефекту без дієти і фітнеса немає ).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua