← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Костюм - сауна

Інтерес до костюма - сауні вщух у зв'язку з відсутністю вираженого «ефекту похудіння» і великою кількістю невтішних відгуків на інтернет - форумах . Перед нами стояло завдання з'ясувати так потрібен костюм - сауна, як склалося про нього думку чи все ж у деяких випадках він може бути корисний і навіть незамінний. Що стосується думки відвідувачів, то більшість висловилася в дусі "фі", тому оцінка відвідувачів- "2" з мінусом.

збільшити фото збільшити фото
збільшити фото збільшити фото

Докладніше про тесті


З історії

Парниковим ефектом, що виникає під час занять спортом в костюмі - сауні, користувалися ще в минулому столітті наші батьки, а так само моделі перед черговим показом мод. Вони оберталися поліетиленовою плівкою, зверху одягали пару вовняних светрів і штанів - і бігом на вулицю. Відома гімнастка Аліна Кабаєва після вимушеної перерви також приводила себе в форму використовуючи костюм - сауну. Результат, як говориться, на лице.


Як це працює

Під час інтенсивних фізичних вправ відбувається виділення великої кількості тепла, яке повинно відводитися. Костюм - сауна ускладнює цей тепловідвід ( створюючи парниковий ефект ), у результаті, для захисту від перегріву, організм змушений виділяти воду у вигляді поту для терморегуляції. Аналогічно відбувається у звичайній сауні, тільки там тепло надходить ззовні, а в нашому випадку з костюмом - сауною - зсередини.


Аргументи критики і захисту

Основним аргументом проти костюма - сауни є те, що виведена з потім вода відновлюється повністю при вгамуванні спраги. Все вірно, але виходячи з цієї логіки можна стверджувати, що витрачені під час тренування калорії відновляться після прийому їжі ( ? ). Але ж це не так. Виходить не тільки потрібна вода, яка відновлюється, але і «зайва», утворена при розпаді жиру ( не треба забувати, що кількість утвореної при липолизе води в 7,5 разів більше маси розщепленого жиру). Тобто при розщепленні 100 грам жиру утворюється приблизно 750 грам води. Ось її ( зайву воду ) і треба виводити. Тому костюм - сауна, як втім і сама сауна, тут можуть надати непогану допомогу. Треба також зауважити, що костюм - сауна навіть краще просто сауни, тому під час занять спортом в ньому крім просто виділення води паралельно відбувається утилізація жирних кислот у вигляді палива для працюючих м'язів. Тому Ви втрачаєте не тільки воду ( як в сауні ), але і жир.

Хочу ще зупинитися на психологічному факторі. Не секрет, що більшість кидають заняття фітнесом через відсутність швидких результатів ( або зворотного ефекту - збільшення ваги ). Ось в цьому випадку в якості психологічної підтримки костюм - сауна може бути дуже навіть корисний, оскільки обсяги після тренування в ньому "тануть на очах", що позбавляє від розчарування, вселяє впевненість і дає сили не розслаблятися. Справедливості заради треба відзначити, що "пішли" після тренування обсяги відновлюються через деякий час майже повністю, але зроблені виміри "до" і "після" вразять кого завгодно і "зміцнять віру", що Ви на правильному шляху.


Розчарування

Якщо так гарний костюм - сауна, чому ж переважна більшість користувачів розчароване диво - костюмом? Та саме тому, що сподіваються на чудодействие. А воно не правдиве, а просто дію, яка проявляється при регулярному фізичного навантаження на фоні відповідної дієти. І саме останні є тут головними, а костюм - сауна тут є лише прискорювачем цього процесу. Тому тих, хто намагається схуднути за допомогою костюма - сауни, чекає розчарування.

Відповідь на питання:"чи Потрібен костюм - сауна?" буде таким. Якщо для Вас важливо швидко скинути кілька кілограмів і Ви, навіть знаючи, що це не може бути корисним для організму - все одно будете намагатися це зробити, то в даному випадку костюм - сауна все ж більш кращий варіант, ніж медикаментозний або таблетки невідомого дії, хоча б з тієї причини, що дія костюма - сауни проявляється лише при інтенсивному фізичному навантаженні, що вже само по собі непогано.

Дата тестування 15 листопада-15 грудня

Отже, резюме. Костюм - сауна не є самостійним засобом для схуднення, але може бути корисним при швидкій сгонке ваги, коли за короткий проміжок часу треба терміново скинути кілька кілограмів ( наприклад, боксеру, щоб увійти у вагову категорію або дамі влізти в сукню перед майбутньою зустріччю з однокласниками ).

тестувався звичайний костюм - сауна, куплений у звичайному спортивному магазині.


Скільки коштують?

Ціни на костюм-сауну починаються з 250-рублів. Брендові боксерські костюмчики можуть коштувати і 2500 руб., але на споживчих якостях вартість ніяк не позначається. Ефект від костюма-сауни і за 300 руб за 2500 руб. абсолютно однаковий. Скільки витратити грошей-вирішувати вам.

Як купити?

Преобретать костюм - сауну краще самостійно в спорт - магазині, тому що часто в інтернет - магазинах вартість доставки робить ціну антигуманної, а також можна помилитися з розміром.

Рада по використанню

При тренуванні в костюмі - сауні одягайте під нього просте бавовняна білизна, яке буде вбирати рясний піт. А після тренування обов'язково протріть костюм - сауну зсередини спочатку вологою, а потім сухою ганчіркою. І сушіть його у вивернутому на виворіт положенні.


Тренінг в костюмі - сауні на степпереКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua