← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гантелі

Мабуть вже не залишилося людей, які б не знали, що силовий тренінг спалює жир не гірше, ніж кардіо, а його жиросжигающее дія триває протягом декількох годин, а іноді й днів після однієї - єдиної тренування.

Чим більше у тебе м'язів, тим швидше метаболізм - навіть під час відпочинку. Саме тому люди, що знижують вагу тільки за допомогою дієти і кардіо, ніколи не прогресують так само швидко, як у випадку доповнення роботи силовими вправами. Аеробні вправи не будують м'язи. До того ж, дуже часто організм починає пожирати власні м'язи замість жиру. Хіба нам цього треба?

збільшити фото збільшити фото
збільшити фото збільшити фото

Докладніше про тесті

Власне кажучи, як такого тестування гантелей ми не проводили: що тестувати очевидне? Просто ми ще раз хотіли загострити Вашу увагу, що тренінг в домашніх умовах без силових вправ не буває або це не тренінг. І зовсім не важливо, які цілі Ви переслідуєте - рецепт буде один. Хочете схуднути: силова - кардіо - дієта, хочете позбутися живота або «галіфе»: силова - кардіо - дієта... Треба поправитися, округлити попу і надати форму ніжкам - спеціалізований массонаборный силовий тренінг і бодибилдерская дієта. Тобто як не крути без силовий - нікуди.

В домашніх умовах оптимальним для силової будуть гантелі. Бажано мати невеликий гантельний ряд. Це зручніше, ніж одна пара розбірних. Вага цих гантельок підбирайте виходячи з вашої підготовки. Самі гантелі різняться від 450 грамових - обважнювачів для аеробіки, до - ... ну тут обмежень практично немає. Для початку достатньо буде такий ряд: 2*1,5 кГ, 2* 3 кГ, 2* 5 кГ ( хоча тут все дуже індивідуально ). Єдине зауваження - форсувати ваги не можна. На початку важливіше всього освоїти правильну техніку, а з великою вагою цього не вийде.

Дата тестування 19 грудня -20 грудня

Парадокс ситуації в тому, що найпростіші речі чомусь виявляються найважче для розуміння. Нам здається, що свої проблеми ( з фігурою або із зайвою вагою ) ми можемо вирішити лише за допомогою якихось ультрамодних штучок , хоча рішення ось воно перед нами. Купіть гантелі і робіть з ними все що завгодно: піднімайте груди, розпрямляють спину, круглите попу, покращуйте форму стегон, плечей і рук. І навіть прес можна качати з допомогою гантелей, а не тільки «біцепси - трицепси» як багатьом здається. У нашому журналі в розділі фітнес Ви знайдете масу корисних простих і хитрих вправ на всі групи м'язів з гантелями в домашніх умовах.
Резюме

Результати голосування показали недооціненість відвідувачами ролі і значення вільних ваг ( гантелей ) як засобу, що сприяє "правильного схуднення" ( без втрати м'язової маси, а значить із збереженням метаболічних здібностей організму ), а також як головного знаряддя у Вашому арсеналі засобів для поліпшення фігури, відновлення після пологів. Що ж, будемо намагатися виправити це становище.

Як купити?

Продаються скрізь. Дозвольте дати пораду: купити маленьку стійку під гантелі ( три пари ), щоб вони не валялися де попало і не закочувалися під ліжко.Тренінг з вільними вагами в домашніх умовах не протипоказаний вагітним, і особливо рекомендується для відновлення в післяпологовий період.
Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua