← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

3D узд при вагітності

Тривимірне узд при вагітності

Тривимірне 3Д узд при берпеменности3D узд при вагітності стає все популярнішим серед російських майбутніх мам. На це дослідження направляють їх як гінекологи, так і подруги, які вже встигли оцінити всі його принади. Що ж являє собою узд при вагітності 3D/4D і чи є від нього практичний толк з медичної точки зору?

З кожним роком цінність уз-досліджень зростає. І все завдяки появі апаратів нового зразка. Тривимірне узд при вагітності допомагає отримати об'ємне зображення. Для вагітних жінок цінність представляє можливість якісної оцінки лікарем серця, особових особливостей, головного мозку, скелета та ін Це дозволяє досить точно розпізнавати вади розвитку плода і маркери хромосомних відхилень на ранніх термінах вагітності. Тобто лікарі жінок на таке дослідження зазвичай направляють у разі підвищеного ризику вад розвитку у плода. Адже 3D узд при вагітності, а також 4D узд виконуються на апаратах експертного класу.

Для батьків же дане дослідження приємно тим, що вони можуть в повній мірі насолодитися спостереженням за своєю дитиною. Якщо при звичайному, двомірному, УЗД, те, що відбувається на екрані, зможе зрозуміти тільки лікар, то при цьому дослідженні картинка виходить дуже реалістичною. В цьому випадку неможливо, наприклад, переплутати мошонку дитини і пуповину, що практично виключає помилки у визначенні статі. Дуже чітко видно обличчя, міміка. Батьки навіть можуть визначити на кого з них схожий малюк. Особливо приємним є те, що в клініках, за окрему оплату зазвичай, пропонується зробити фото 3D узд на пам'ять або навіть записати відео.

Основна проблема полягає в тому, що в Росії не так багато хороших уз-фахівців, які можуть користуватися всіма корисними функціями апаратів експертного класу, а значить, жінка заплатить, швидше, просто за приємні емоції, а не дійсно кваліфіковану діагностику.

Крім того, не у всіх випадках 3D УЗД виявляється інформативним. Отримати нечітку картинку можна в разі наявності у жінки ожиріння, при багатоплідній вагітності, невдалому розташуванні плоду. Багато залежить і від терміну вагітності. Зазвичай тривимірне і чотиривимірний УЗД рекомендують робити після 24 тижня вагітності.

А наскільки безпечно це дослідження? З безпеки 3D УЗД таке ж, як і звичайне. Різниця полягає тільки в комп'ютерній обробці зображення. Але повинно виконуватися не заради задоволення, а в певні терміни або за показаннями. Все ж це медичне обстеження. Ніяких доказів негативного впливу ультразвуку на плід немає. Але це не привід робити тривимірне УЗД тільки для того, щоб подивитися на дитину. Залишилися лічені тижні. Ви і так скоро зустрінетесь!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua