← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність по тижнях

ТИЖНІ ВАГІТНОСТІ
Вагітність по тижнях з фото

ВАГІТНІСТЬ ПО ТИЖНЯХ - це твій путівник по вагітності з фото тиждень за тижнем. Що відбувається з плодом і майбутньою мамою від моменту запліднення і ознак вагітності в перші дні до 40-го тижня. Як змінюється по тижнях вагітності вага дитини та майбутньої матері.

тижні вагітності

Запліднення яйцеклітини

Чи замислювалися ви коли-небудь, яким дивом є зародження нового життя? Які метаморфози зазнає клітинка, перетворюючись у людини?

детальніше


 
тижні вагітності

Перші чотири тижні вагітності

Перший місяць - самий насичений подіями період внутрішньоутробного розвитку дитини. Перший тиждень витрачена на шлях до матки і імплантацію.

детальніше


 
тижні вагітності

п'ята-восьма тижні вагітності

Другий місяць вагітності благополучно розпочався. Залишилося 9 місячних місяців або 32 тижні. Це так мало і водночас так багато...

детальніше


 
тижні вагітності

дев'ята-дванадцята тижні вагітності

Третій місяць - один з переломних моментів, у плода з'являються нові органи і системи. Плацента, або плацентация підготовляється вже в кінці другого місяця. І тепер плід отримує поживні речовини не із стінки матки, а з утвореної плаценти.

детальніше


 
тижні вагітності

13-16 тижні вагітності

Четвертий місячний місяць відкриває другий триместр вагітності. До цього часу у вашого майбутнього дитини практично завершується формування основних органів, і плід повністю набуває «людський» вигляд.

детальніше


 
тижні вагітності

17-20 тижні вагітності

Із закінченням п'ятого місяця завершується перша половина вагітності, і на честь цієї події непогано б вимагати подарунок від коханого чоловіка - ви його цілком заслужили!

детальніше


 
тижні вагітності

21-24 тижні вагітності

Шостий місяць - свого роду «літо» вагітності, коли, як і в природі, все зростає. У маленького чоловічка добре розвинені м'язи рук і ніг, і він регулярно перевіряє їх силу.

детальніше


 
тижні вагітності

25-28 тижні вагітності

Сьомий місяць - термін, завершальний другий триместр вагітності, і в якомусь сенсі це дійсно таємничий місяць. Нове життя розвивається і навіть намагається відстоювати свої права, поки з допомогою крихітних п'ят, молотящих з маминого живота.

детальніше


 
тижні вагітності

29-32 тижні вагітності

Якщо раніше вагітність асоціювалася з ростом, зі спекотним червнем, коли все починає дозрівати, то восьмий місяць або 32 тижня - це помірно дощовий серпень з соковитими наливними плодами і готовністю до жнив рясного врожаю, вирощеного в літні місяці.

детальніше


 
тижні вагітності

33-36 тижні вагітності

Дев'ятий місяць. Вам вже знайомі страхи від не завжди зрозумілих змін, занепокоєння за самопочуттям і розвиток малюка, і, нарешті, очікування пологів. А якщо пологи почалися до 36 тижнів?

детальніше


 
тижні вагітності

37-40 тижнів вагітності

До цього часу треба залишити роботу і налаштуватися на підготовку до пологів. Можливо, бажання покінчити з проблемами вагітності буде таким же сильним, як і страхи перед сутичками.

детальніше

Більш докладно вагітність по тижнях можна подивитися в календар вагітностіна головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua