← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Прикладання до грудей

версія для друку

Значення прикладання до грудейКожна мама знає, що чим раніше дитина спробує грудне молоко, тим краще. Ми вирішили розібратися, чому це так важливо і як насправді проходить процес прикладання новонародженого до грудей.

Раннє прикладання

прикладання до грудей, раннє прикладання до грудейПочнемо з початку: дитина народжується, видає перший крик, лікар перерізає йому пуповину і кладе його на грудну клітку мами ближче до соска. Після цього акушерка або педіатр допомагає малюкові захопити сосок, іноді буквально вкладаючи його в ротик, і видавлює з грудей декілька крапель молозива.

Навіщо це потрібно? Оскільки дитина народжується абсолютно стерильним, важливо, щоб його шлунково-кишковий тракт заселила правильна мікрофлора. Спочатку він «збирає» її, проходячи по родових шляхах мами, а потім отримує разом з молозивом. В результаті в його кишечник потрапляє материнська, а не лікарняна флора.

З іншого боку, в молозиві містяться імуноглобуліни, які захищають малюка від впливів навколишнього середовища, поки він не може протистояти їй сам.Прикладання до грудей

Щоб дитина не замерз, його залишають на маминих грудей не більше ніж на 1-2 хвилини ( іноді його навіть накривають пелюшкою, щоб йому не було холодно ). Потім малюка переносять на пеленальний столик, обробляють ( змивають мастило, навколоплідні води ) і одягають.

А коли молода мама зможе погодувати його знову? Не раніше ніж через дві години після пологів: за цей час у жінки плацента відділяється, її оглядає лікар, крім того, молодій мамі потрібен час, щоб прийти в себе.

Чи потрібно дотримуватися інтервали між годуваннями? Більшість фахівців радять молодим мамам робити перерви на 1,5-2 години. Поки обсяг молока невелике ( близько 5 мл на добу ), новонароджений легко висмоктує його за 5-6 годувань. Якщо ж він вимагає та отримує груди постійно, це може призвести до тріщин на сосках. В результаті, коли на 3-4-ту добу прийде молоко, мама просто не зможе годувати малюка!

Трапляються ситуації, коли дитину не прикладають до грудей? Прикладання не роблять тільки в тому випадку, якщо за станом здоров'я він не може ні дихати, ні смоктати. На щастя, таке трапляється рідко.Прикладання до грудей при кесаревому

А якщо молода мама перенесла кесарів розтин? Як це ні дивно, операція не є протипоказанням до прикладання до грудей: навіть якщо жінці робили эндотрахиальный наркоз, і вона спить! Поки акушери зайняті своєю роботою, педіатр просто підносить немовляти до грудей і допомагає йому взяти сосок.

Якщо ж молодій мамі робили епідуральну анестезію і після народження дитини вона знаходиться у свідомості, їй обов'язково показують новонародженого і прикладають його до грудей.

Щоб лікарі могли контролювати ситуацію і вчасно зрозуміти, чи потрібен малюку догодовування, дітей зважують два рази в день. Якщо втрата ваги нормальна, фізіологічна ( в перші дні дитина може втратити до 10% від ваги у момент народження ), маленького не догодовують. Якщо ж молозива немає зовсім, дитина не може смоктати і вага зменшується, йому дають адаптовану суміш.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua