← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Промедол

версія для друку

Медикаментозне знеболювання пологівзнеболювання пологів, засоби знеболювання, промедолПопулярні медикаментозні знеболювання пологів

Безперечно, пологи - це найбільша подія в житті жінки. Але сил, терпіння і старанності перед зустріччю з малюком нам знадобитися чимало. Однак не це зазвичай лякає вагітних. Найпоширеніший страх перед пологами - це страх болю. Багато жінок просять лікарів про медикаментозному знеболюванні пологів. Але чи так «нешкідливі» ці процедури, як здається деяким майбутнім мамам?

Сприйняття больових відчуттів в пологах у жінок значно розрізняються. Цей процес цілком контролюється нервовою системою, і саме страх знижує поріг больової чутливості. Виходить якийсь порочне коло: нам боляче тому, що ми боїмося болю.Коли необхідно медикаментозне знеболення?

Іноді в процесі родової діяльності виникає необхідність додаткового медикаментозного знеболення. Наприклад, медикаментозна допомога необхідна в разі розвитку деяких аномалій пологової діяльності, що збільшують тривалість пологів. До таких відхилень належать: слабкість родової діяльності, дискоординації ( порушення регуляції ) родової діяльності, передчасне вилиття навколоплідних вод ( подію до початок переймів або одночасно з ними ).

Ці стани дійсно подовжує і ускладнює пологи і віднімають сили у породіллі. А адже сили майбутній мамі дуже потрібні: в кінці другого періоду пологів їй належить велика фізична робота - потуги! Для того щоб жінка могла відпочити і накопичити сили для вирішального події, і використовуються в пологах знеболюючі препарати.

Крім цього, у деяких породіль визначаються патологічно низький поріг больової чутливості. Іншими словами, ці жінки відчувають біль значно раніше і набагато сильніше, ніж повинно бути в нормі. Безумовно, в цьому випадку жінки також потребують додаткового медикаментозному знеболюванні пологів. Буває і так, що застосування медикаментозного знеболювання визначається бажанням жінки, таке, як правило, можливо, при веденні пологів за контрактом добровільного медичного страхування.Засоби знеболювання

Ми вам розповімо про те, які найчастіше використовуються лікарські засоби знеболювання є в арсеналі акушерів і анестезіологів. До них належать : наркотичні анальгетики та препарати регіональної анестезії, такі як: Промедол, Епідуральна анестезія і Закис азоту.Промедол

знеболювання пологів, засоби знеболювання, промедолНайчастіше для знеболювання пологів призначають промедол. Цей препарат належить до групи наркотичних аналгетиків, простіше кажучи - це наркотик. Його можуть ввести внутрішньом'язово ( що переважно ) або внутрішньовенно.

Передбачається, що під дією ліки ви зможете отримати перепочинок від 30 хвилин до двох годин: розслабитися і навіть поспати. В реальності досить важко заздалегідь передбачити, як відреагує жінка на введення промедолу.

Є жінки, які після такого знеболювання безтурботно сплять аж до народження дитини, інші ж лише отримують можливість подрімати в перервах між переймами. Промедол проникає через плацентарний бар'єр, і малюк в період дії препарату теж спить. З цією особливістю пов'язана верхня часова межа знеболювання промедолом - не пізніше ніж за дві години до народження малюка.

Тому після розкриття шийки матки на 8 см введення промедолу не проводиться. Адже, народившись, дитина повинна зробити самостійно перший вдих, а значить - не повинен бути сонним. Також не прийнято призначати наркотичні анальгетики до розкриття шийки матки на 4-5 см, так як це може сприяти розвитку слабкості родових сил.

Крім власне знеболювання пологів, промедол призначають також для лікування різних патологій пологової діяльності. Наприклад, він завжди використовується в якості застосування ( для пом'якшення ефекту ) перед введенням родостимулирующего речовини - Окситоцину - при корекції слабкої пологової діяльності.

До можливих ускладнень при введенні наркотичних анальгетиків в пологах відносяться нудота, блювання, сонливість, млявість, сплутаність свідомості у мами і «завантаженість» ( залишкова дія наркотичної речовини, що проявляється у в'ялості життєво важливих рефлексів і функцій, у першу чергу - дихання ) в момент народження малюка - якщо знеболювання було вироблено пізно.Закис азоту

Існує ще один метод медикаментозного знеболювання пологів, до недавнього часу широко застосовувався у вітчизняній і зарубіжній акушерській практиці. Мова йде про використання закису азоту - газу, при вдиханні якого знижується больова чутливість. В даний час цей метод практично не застосовується через низьку ефективність і великої кількості ускладнень ( пригнічення дихання у породіллі ).

У висновку хотілося б звернути увагу майбутнім мамам на такий факт. Ніяке медичне втручання не може нашкодити - якщо воно виправдане. Тому перед тим як зважитися на вибір того чи іншого способу знеболювання пологів, необхідно разом з лікарем серйозно зважити всі «за» і «проти».

Згадайте про те, що вагітність і пологи - не хвороба, а найприродніший для жіночого організму стан. А значить, природою передбачено все для того, щоб благополучно впоратися з цим завданням - такої нелегкої і такою щасливою самостійно!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua