← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Аналізи для чоловіків при плануванні вагітності

Аналізи для чоловіків перед плануванням вагітності

Які аналізи потрібно здати чоловікові при плануванні вагітностіАналізи для чоловіків при плануванні вагітності потрібно здати обов'язково, так як не тільки майбутньої матері, але і від майбутнього батька буде залежати здоров'я їхньої дитини. Список цих обстежень може бути досить широким. Багато залежить від здоров'я подружжя, і від клініки, де буде проходити обстеження.

Мінімум, який доведеться пройти майбутньому батькові - це флюорографія (якщо попередня була зроблена більше року тому), аналіз крові на групу і резус-фактор, аналіз крові на сифіліс. Флюорографія необхідна для визначення на ранніх стадіях туберкульозу легень, їх доброякісних і злоякісних новоутворень. Групу крові і резус-фактор визначають для діагностики ризику розвитку резус-конфлікту. Цей аналіз особливо важливий у тому випадку, якщо у жінки негативний резус-фактор. Ризик конфлікту буде в разі позитивного резус-фактора у чоловіка.

Незайвим буде здати аналізи перед плануванням вагітності на небезпечні і поширені інфекції. Такі як токсоплазмоз, цитомегаловірус, краснуха, герпес методом ІФА. Такий аналіз допоможе виявити дані інфекції і з'ясувати в якій фазі - хронічної або гострої вони знаходяться. Якщо в гострій, з зачаттям краще почекати, так як великий ризик зараження ними жінки. А це може бути дуже небезпечно для дитини - він може заразитися від матері внутрішньоутробно або під час природних пологів.

Дуже небезпечними можуть бути так звані приховані інфекції, що передаються при статевих контактах. Нерідко вони протікають приховано. І жінка, і чоловік здають аналізи при вагітності, але краще до її настання, на мікоплазмоз, уреаплазмоз і хламідіоз.

Незайвим буде здати спермограму в тому випадку, якщо не виходить зачати дитину більше 2 років регулярного статевого життя без контрацепції. Спермограма допоможе оцінити якість сперми: вміст у ній активних сперматозоїдів, в'язкість, рн та інші показники. Якщо вони не відповідають нормі, чоловікові може бути призначене лікування. Але для цього ось які аналізи потрібно здати чоловікові при плануванні вагітності додатково: біохімічний та загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кров на цукор та інші в залежності від причини зниження якості сперми.

Незалежно від результатів аналізів, всім чоловікам потрібно максимально утримуватися від вживання алкоголю в період планування вагітності, вести здоровий спосіб життя і приймати фолієву кислоту.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua