← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Базальна температура при вагітності до затримки

Базальна температура до затримки місячних при вагітності

БТ при вагітності до затримки місячнихБазальна температура при вагітності до затримки, як правило, підвищена, вище 37 градусів. Але такі ж значення характерні для звичайного двофазного циклу, навіть якщо зачаття не відбулося. Зниження може початися тільки безпосередньо перед початком менструації. З іншого боку, якщо зачаття відбулося, жінка помічає затримку менструації, одночасно з тим, що базальна температура перед місячними (їх передбачуваним початком) залишається на високому рівні.

Причина цієї особливості полягає в дії гормону прогестерону. Але не завжди жінка в положенні має підвищену температуру, точно також як не завжди підвищення є достовірною ознакою цікавого положення. Для початку розглянемо ситуації, коли базальна температура при вагітності до затримки місячних нижче норми і що потрібно в цих випадках робити.

По-перше, переконатися у тому, що ви дійсно станете мамою. А для цього потрібно або здати кров на ХГЛ (точний результат буде відомий вже через 10 днів після овуляції), або зробити тест на вагітність, але тільки бажано вже після початку затримки.

Якщо результат позитивний, не турбуйтеся. Так, є думка про те, що низька БТ - це одна з ознак швидкого викидня. Але це не так. Хоча уважно ставитися до кожного зміні свого стану слід, також як з ранніх термінів встати на облік до гінеколога. Постійно вимірювати БТ не варто, це не має сенсу. До лікаря потрібно звертатися у разі болів внизу живота, кров'янисті виділення з піхви, сильного токсикозу та інших явних нездужань. А то як добре розвивається вагітність можна дізнатися за допомогою ультразвукового дослідження, на якому на таких ранніх термінах зазвичай дивляться в першу чергу серцебиття дитини. Якщо воно є - ембріон живий і розвивається, і це головне. Вимірювати БТ іноді рекомендують жінкам, у яких підвищений ризик втрати дитини, тим, у кого в анамнезі вже є викидні. Але то безліч факторів, які можуть спотворити результати дослідження, роблять дану методику сумнівною до призначення.

Підвищена базальна температура ознака вагітності до затримки, але не завжди. Помилкові результати можуть бути отримані в разі:

  • загострення гінекологічних захворювань;
  • фурункульозу;
  • статевого акту або іншої фізичної активності перед вимірюванням;
  • підвищення температури тіла;
  • інфекційного процесу;
  • приймання деяких лікарських засобів, трав і т. д.


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua