← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Базальна температура при позаматкової вагітності

БТ при позаматкової вагітності

БТ при позаматкової вагітностіБазальна температура при позаматкової вагітності може бути на звичайному рівні, бути підвищеною або навпаки зниженою. Розглянемо, яким чином, виходячи з яких симптомів можна запідозрити у себе позаматкову.

Зазвичай симптоми з'являються вже при порушеній позаматковій, тобто коли відбувається відшарування плодового яйця, або в результаті його росту розривається невідповідний для його розвитку орган, куди це плодове яйце имплантировалось. БТ при позаматкової значно вище норми у 37,2-37,3 градуса. Причиною цього є яскраво виражений запальний процес, відчувається загальне нездужання. Але може бути й інша ситуація, коли ознака позаматкової вагітності - це навпаки, знижена температура. Таке може бути при завмирання плода. Так, так, таке трапляється і в разі позаматкової локалізації плідного яйця. Знижується рівень прогестерону - падає температура. В цілому ж базальна температура при вагітності повинна триматися трохи підвищеною до температури тіла. Але це правило нерідко має винятки. Тому БТ не розглядають як спосіб визначення розвивається вагітність чи ні, чи є порушення. І вже, звісно, ніхто не визначає позаматкову на підставі цієї температури.

Діагноз даний ставиться на підставі аналізу крові на ХГЛ (він позитивний, рівень досить високий), але при цьому на ультразвуковому дослідженні не виявляється плодове яйце в матці. Це дає підставу до проведення операції, найчастіше - лапароскопічної, в ході якої плодове яйце видаляється. В деяких випадках можливо проведення медикаментозного переривання вагітності.

Що ж стосується явних для жінки симптомів, то вони все ті ж, що при матковому розташуванні плідного яйця. Тільки після 6 тижнів (як правило) може з'явитися біль в животі, кров'янисті виділення, які найчастіше сприймаються жінками як загроза викидня. І ті дами, які не планували вагітність, можуть піддавати себе смертельній небезпеці, просто чекаючи викидня.

Таким чином, при появі будь-яких із цих несприятливих симптомів, потрібно не думати про те, яка базальна температура при позаматковій вагітності, що там вираховувати і будувати графіки, а негайно йти до лікаря. Так як при порушенні розвитку плода, може статися розрив тканин (найчастіше, маткової труби) і в зв'язку з цим рясна кровотеча, зупинити яке буде дуже складно. Крім того, при ранньому виявленні позаматкової вагітності можлива органозберігаюча операція.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua