← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Базальна температура при завмерлої вагітності

Базальна температура при вагітності, що не розвивається

Яка базальна температура при завмерлої вагітностіБазальна температура при завмерлої вагітності, а точніше її рівень цікавить багатьох жінок. Адже як відомо, перший триместр вагітності - це період, коли найчастіше відбувається мимовільне припинення розвитку ембріона і викидень. І дуже хочеться знайти спосіб «заспокоїтися», коли виникло відчуття що щось сталося, щось пішло не так, а також вчасно розпізнати патологію.

Вже давно не є таємницею те, що базальна температура при вагітності повинна бути підвищена. І знаючи це, деякі жінки регулярно її вимірюють і дуже засмучуються, якщо раптом вона починає знижуватися. Сучасні медики не радять жінкам, навіть тим, у яких підвищений ризик викидня, займатися вимірами у вигляді низького відсотка отримання достовірних результатів. Адже є більш прості та ефективні методики для встановлення факту розвитку або нерозвитку ембріона. Давайте поговоримо не тільки про те, яка базальна температура (БТ) при завмерлої вагітності повинна бути, але і про інших явних ознак неблагополуччя.

Практично всі жінки приблизно через 2-3 тижні після зачаття починають помічати зміни у своєму організмі. В першу чергу, це відсутність менструації. Якщо тест на вагітність позитивний, місячних немає, самопочуття хороше, то напевно у вас нормальна маткова розвивається вагітність. Крім того, на ранніх термінах може бути досить сильний токсикоз. Нерідко болять молочні залози. Привернути увагу повинно різке зникнення токсикозу, болі в молочних залозах і, звичайно, ж болі в нижній частині живота, коричневі або кров'янисті виділення. Саме це основний симптом патології. Другорядним є ознака завмерлої вагітності базальна температура нижче 37 градусів. Іноді таке зниження може виникнути з-за похибок градусника, порушення правил вимірювання і взагалі без причини.

Якщо ж ви відчуваєте, що щось не так - зверніться до гінеколога, здайте аналіз крові на ХГЛ, за його рівнем можна буде судити про те, чи розвивається вагітність (чи відповідає рівень ХГЛ нормі для даного терміну вагітності). Крім того, можна зробити УЗД. Наявність серцебиття у ембріона - абсолютний ознака того, що вагітність прогресує, навіть якщо базальна температура низька.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua