← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність і комп'ютер

Вплив комп'ютера на вагітність

Вагітність і комп'ютерВагітність і комп'ютер - люди старого гарту вважають, що вони абсолютно не сумісні. Адже від комп'ютера виходить «випромінювання», яке може серйозно нашкодити дитині. Дана позиція в чому-то правильна, але дуже поверхнева. Крім випромінювання на майбутню матір буде впливати ще цілий ряд негативних факторів. Давайте розглянемо докладніше, який вплив комп'ютера на вагітність, можна їм користуватися і скільки часу, які можливі наслідки тривалої роботи за монітором.

Безсумнівно, у більшості з нас є комп'ютери, причому не тільки на роботі, але і вдома. І якщо вдома часто не використовувати цю техніку ще можливо, то що робити, якщо робота тісно пов'язана з її використанням? Насправді, все вирішене. Далеко не всі роботодавці, так і майбутні мами теж, знають, що в 2003 році головний санітарний лікар країни затвердив постанову «Про введення в дію санітарно-епідеміологічних правил і нормативів санпін 2.4.4.1251-03». І в цій постанові йдеться про те, що вагітним жінкам не можна працювати за комп'ютером більше 3 годин на день. Відповідно, кожна майбутня мати має право вимагати від свого роботодавця переведення на посаду, не пов'язану з роботою за комп'ютером, або скорочення тривалості перебування за монітором. Крім того, до цієї ситуації відноситься стаття 254 трудового кодексу, в якій йдеться про те, що вагітні жінки повинні бути переведені з шкідливого виробництва на іншу роботу, де виключаються несприятливі фактори, причому без втрати свого середнього розміру заробітку.

Що потрібно для того, щоб отримати такі «привілеї»? Всього лише отримати довідку «про переведення на легку працю». Видає цей документ лікарська комісія поліклініки. А підставою стає запис акушера-гінеколога. Ні лікар, ні роботодавець за законом не мають права відмовити.

Щодо законодавчої частині все зрозуміло. Але все ж чому не слід щодня подовгу використовувати комп'ютер під час вагітності, в чому небезпека і які рекомендації медиків? Перерахуємо їх для наочності по пунктах.

1. Ймовірність розвитку короткозорості. Причому ця ймовірність підвищується відповідно часу, проведеного біля монітора. Тим сильніший негативний вплив на очі, чим ближче до неї монітор. Мінімальна відстань повинна бути 50-60 див. Крім того, слід потурбуватися про правильне освітлення робочого місця. Регулярно виконуйте гімнастику для очей.

2. Ймовірність виникнення або загострення геморою (не рідкість під час вагітності). Дане захворювання може викликатися венозним застоєм крові.

3. Вплив електромагнітного випромінювання. Не радіоактивного!

4. Навантаження на спину, суглоби, провокується остеохондроз. Тим імовірніше ускладнення, чим більше за терміном вагітність і робота за комп'ютером щодобове довше. Працюйте тільки сидячи у зручному кріслі, в якому можна тримати правильну поставу.

Якщо у вас є можливість, до мінімуму обмежте своє «спілкування» з цією технікою. Так ви збережете не тільки своє здоров'я, але і здоров'я своєї дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua