← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність і місячні

Місячні до і під час вагітності. Правда і міфи

Вагітність і місячніВагітність і місячні - ці поняття тісно пов'язані між собою у розумінні сучасної жінки. В деякій мірі зв'язок, звичайно, є. Але існує величезна кількість міфів, про яких, мабуть, варто розповідати лікарям своїм пацієнткам щоб уникнути неприємних ситуацій. Ось про це ми і поговоримо.

Ні для кого не є секретом, що відсутність менструації у визначений термін у жінки, яка живе статевим життям без надійного засобу контрацепції, є явною ознакою того, що, можливо, відбулося зачаття. Приводом до купівлі тесту в аптеці, відвідування гінеколога або УЗД матки. А чи можуть вагітність, менструація супроводжувати один одному? Тобто, можуть йти місячні у майбутньої матері? На це питання будь-лікар відповість, що таке неможливо. Маткові кровотечі у вагітних дійсно бувають, але це називається не менструація, а загроза викидня, а може навіть - аборт в ходу. Загалом, тут тільки 2 варіанти: у жінки почався викидень або існує загроза того, що він скоро станеться; або вагітності просто немає - іноді навіть досвідчені гінекологи ставлять на облік вагітних (таке може статися, якщо не зроблено аналіз крові на ХГЛ та УЗД матки). Місячні в період вагітності і в перші 6 тижнів після пологів (як мінімум) завжди відсутні.

Інше питання, не менш актуальне, це коли, в який день після останньої менструації може наступити зачаття. Адже жінка може зачати не кожен день... Цей день називається овуляцією і відбувається овуляція приблизно в середині циклу, тобто в середньому на 12-16 добу від початку кровотечі (саме початку, а не закінчення!). А чи можлива вагітність при місячних, тобто можуть статеві акти в період менструації вважатися безпечними, «безплідними»? Не завжди. Якщо цикл короткий - 22-24 дні, то овуляція може бути і в кінці місячних, само собою, що таке можливо, якщо кровотеча тривалий - до 7-8 днів. Те, коли відбудеться зачаття, раніше чи пізніше, по суті не важливо. Однак оберігатися календарним методом ми б все-таки не рекомендували зараз, коли в аптеках представлений широкий асортимент різних контрацептивів.

І остання нетипова, але іноді зустрічається ситуація - коли менструальні виділення йдуть незвично мізерні, темного, майже чорного кольору і швидко закінчуються. Іноді це є ознакою захворювання ендометріоз, а в деяких випадках свідчить про те, що жінка в положенні. Адже кров'янисті виділення на початку вагітності не рідкість. А тому, не зайвим буде зробити тест або сходити на прийом до гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua