← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність після 30

Вагітність в 30 років і після

Перша вагітність після 30 роківВагітність після 30 років - які її характерні відмінності, чого потрібно побоюватися жінці, откладывающей зачаття і виношування дитини до кращих часів?

Якщо раніше жінки народжували у віці до 25 років, в основному, то зараз дітей намагаються заводити пізніше. Вагітність в 30 років і після нікого не дивує. Не кожній жінці вдається швидко знайти свого принца - батька майбутньої дитини. А комусь і вдається, виникають труднощі матеріального плану. Забезпечених молодих сімей в Росії дуже мало. У старшому віці у людей освічених і цілеспрямованих, як правило, все складається добре. З'являється бажання і можливість народити і виховати гідного члена суспільства.

Однак перша вагітність після 30 років дотепер у багатьох наших лікарів викликає побоювання. Ще зовсім недавно жінок навіть молодше цього віку називали старородящими і знаходили багато причин для визначення в стаціонар і кесаревого розтину. Які ж особливості вагітності після 30 років, чого бояться лікарі?

З роками ми не молодшаємо. І здоров'я в 30 років все ж не таке міцне, як в 20, в більшості випадків. Хоча є чимало тридцятирічних жінок, які можуть дати фору двадцятирічним. Багато що залежить від генетичних особливостей і від способу життя. Якщо у жінки з молодості немає хронічних захворювань, нормальна вага, повноцінне харчування і активний спосіб життя - підготовка до вагітності після 30 така ж, як і в 20 років. Тобто стандартне обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом, аналізи крові і сечі. Якщо ж є хронічні захворювання - бажано відвідування вузьких спеціалістів для консультації.

У жінок з віком знижується фертильність, овуляція трапляється все рідше. Особливо складно буває завагітніти ближче до 40 років, так як запас яйцеклітин залишається невеликою. Крім того, в такому віці багато жінок вже перенесли різні гінекологічні захворювання, які стали причиною запального процесу в маткових трубах і утворення в них спайок. Чим старше жінка, тим більше ймовірність виникнення у неї позаматкової вагітності.

І, нарешті, «генетичні поломки». Їх вірогідність після 30 років дещо збільшується, а після 35 років - багаторазово. Діти з синдромом Дауна найчастіше народжуються у жінок, яким за 40 років. Але це не привід відмовлятися від материнства. Просто таким жінкам особливо ретельно проводять скринінг для виявлення можливих вад розвитку і захворювань у плода. Часто призначають паркан генетичного матеріалу плода для аналізу його хромосомного набору, що дає майже 100% відповідь про те - чи здоровий він генетично.

Це основні особливості вагітності жінок старше 30 років. Якщо життя складається так, що пологи припадають на вже не юний вік - не біда. Знайдіть грамотного лікаря для ведення вагітності, гарненько обстежтеся, ведіть правильний спосіб життя, і все буде добре.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua