← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність після 35

Підготовка до вагітності у віці старше 35 років

Вагітність після 35 років: за і протиВагітність після 35 - які особливості підготовки до неї та які проблеми можуть виникнути в процесі виношування дитини? Насправді, єдиним доведеним ризиком пізньої вагітності, причому незалежно від того, який за рахунком раз жінка виношує дитину, є генетичні патології. Все інше, чим лякають лікарі, суто індивідуально. Адже і двадцятирічні жінки аж ніяк не всі здорові. Тобто не варто занадто глибоко вникати в питання «вагітність після 35: за і проти», не читайте думки обивателів, вони дуже суб'єктивні. Вірте своєму лікареві. Бажання мати дитину жінкою старше 30 років - абсолютно нормально. І все зробимо, адже це самий що ні на є репродуктивний вік.

Однак, враховуючи деякі ризики вагітність після 35 років, лікарі радять заздалегідь готуватися до зачаття, пройти обстеження і почати приймати певні препарати. Примірний перелік дій при плануванні вагітності.

1. Почати прийом фолієвої кислоти. Причому обом подружжю, і за 2-3 місяці до планованого зачаття. Це служить хорошою профілактикою аномалій нервової трубки у дитини, які діагностуються тим частіше, чим старше жінка. А в наших продуктах фолієвої кислоти міститься мінімальна кількість, тобто всі ми, по суті, потребуємо в цьому мікроелементі. Але планують дитини і вагітним жінкам він життєво необхідний. Дозування підбирається лікарем. Вона більше при діабеті, епілепсії, а також у разі пороків розвитку у плода при минулій вагітності.

2. Провести вакцинацію проти вітряної віспи, краснухи, гепатиту B (при необхідності). Це потрібно зробити за кілька місяців до зачаття дитини. Це ще один спосіб зберегти його здоров'я.

3. Вагітність після 30 - 35 років зобов'язує кинути палити. Сигаретний дим згубно впливає на плід, незалежно від віку матері. Але в такому віці ця шкідлива звичка дуже небезпечна і для самої майбутньої матері, так як провокує тяжкі серцево-судинні патології, до яких і так схильна будь-яка вагітна жінка. Вагітність - це завжди непросте випробування для організму.

4. Не пити бездумно лікарські препарати і Бади. Якщо є необхідність у прийнятті будь-яких ліків, потрібно поцікавитися у лікаря, чи не зашкодять вони плоду. Вітаміни також безпечні не всі. Слід особливо ретельно уникати передозування вітаміну A (межа 3000 IU на добу) і D (межа 400 IU на добу).

5. Якщо є недолік або надлишок ваги, скорегувати своє харчування і постаратися досягти норми. При низькій вазі навряд чи вийде завагітніти. А при великій - проблематично виносити дитину. Мало того, велику вагу - це завжди ризик розвитку цукрового діабету.

6. Вегетаріанцям обговорити з лікарем ймовірність дефіциту кальцію і заліза, здати відповідні аналізи для діагностики. Можливо, знадобиться прийом лікарських препаратів або зміна раціону харчування.

7. Жінкам, які мають хронічні захворювання, проконсультуватися на тему вагітності з профільними фахівцями. Особливо важливо це зробити при серцево-судинних захворюваннях (у тому числі гіпертонії), патології сечовидільної системи, діабеті, тромбозі глибоких вен у минулому.

8. Здати стандартний набір аналізів, що зазвичай пропонується при диспансеризації. Це допоможе виявити можливі захворювання та ризики для вагітності. Особливо ретельно жінка досліджується гінекологом. Здаються аналізи на всі інфекції, що передаються статевим шляхом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua