← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність після аборту

Яка ймовірність вагітності після аборту

Вагітність після абортуВагітність після аборту, всупереч розхожій думці, можлива. Причому ймовірність її настання у здорових жінок не менше низька, ніж у тих, що не пройшли через цю неприємну процедуру. Давайте поговоримо про те, як не допустити небажаного зачаття і чому, власне, слід хоча б 3-4 місяці утриматися від планування дитини.

Вся справа в тому, що якщо вагітність відразу після аборту настане, то, по-перше, є велика ймовірність того, що вона мимовільно перерветься (не варто забувати, що аборт - величезний стрес для організму, безслідно не проходить), а по-друге, підвищений ризик настання позаматкової вагітності, особливо, якщо під час або після процедури переривання виникло запалення, або ще до аборту були «жіночі» захворювання.

І все ж, яка ймовірність вагітності після аборту? Точний відсоток ніхто не скаже... Можна тільки припустити те, що зачати буде простіше молодим жінкам до 30 років, які не страждають гінекологічними захворюваннями. Тобто тієї категорії жінок, у яких фертильність на хорошому рівні.

Але в будь-якому випадку, навіть якщо ви вже не молоді і не дуже здорові по жіночій частині, все ж ризикувати не варто. Оберігатися від вагітності потрібно навіть в перший місяць після аборту. У жіночих консультаціях та гінекологічних відділеннях можна знайти безліч листівок з рекламою різних протизаплідних таблеток. І саме їх і гінекологи рекомендують для жінок, що пройшли через цю операцію. Однак, не варто думати, що лікарі з-за домовленістю з фармацевтичною компанією рекомендують саме оральні контрацептиви. Вони насправді вважаються найбільш ефективним захистом. Якщо вам запропонували занадто дорогий, як вам здається, препарат, ви можете знайти його аналог, який буде значно дешевше. На сьогоднішній день чимало оральних контрацептивів, що продаються за ціною 300 рублів за упаковку. А однієї упаковки вистачає на один менструальний цикл. Виходить недорого, здоров'я - точно дорожче. Проте, є у таблеток і протипоказання. Тому, їх призначення не повинна бути спонтанним. Будьте впевнені, що при правильному прийомі таблеток, вагітність після миниаборта, медикаментозного або класичного не настане.

Якщо ви користуєтеся менш ефективною контрацепцією, а тим більше - календарним методом і (або) перерваним статевим актом, то при затримці менструації, наступної за перериванням вагітності, повинні відразу ж зробити тест, а краще - здати кров на ХГЛ. Звичайно, приводів для паніки немає, якщо статевих актів за останній місяць не було. Що ж робити, якщо наступила вагітність після медикаментозного аборту? Переривати її знову, або можна залишити дитину? Все залежить тільки від вас. Але пам'ятайте, що штучні переривання вагітності, особливо часті, дуже шкідливі для організму і можуть в кінцевому підсумку призвести до безпліддя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua