← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність при прийомі протизаплідних

Вагітність при прийомі ОК

Вагітність при прийомі ОКВагітність при прийомі протизаплідних таблеток може настати, чи ці препарати ефективні на всі 100%? Давайте розбиратися. Самі гінекологи стверджують, що ефективність таблеток перевершує бар'єрну контрацепцію і внутрішньоматкові системи. Однак і при прийомі таблеток у деяких жінок настає вагітність. Давайте розглянемо основні причини цих невдач.

1. Прийом таблеток не за графіком. Сюди ми можемо віднести як помилки з часом прийому, так і пропуски таблеток, прийом не з того дня менструального циклу і т. д. Щоб препарат надавав надійне контрацептивна дія, і вагітність при прийомі ОК не настала, треба приймати їх в один і той же час. Але якщо ви 1 раз забули випити таблетку, а запізнення менш, ніж 12 годин - препарат від цього менше не стане ефективним. Але такі пропуски не повинні стати для вас звичайним явищем. Якщо запізнення більш ніж 12 годин, слід діяти відповідно до інструкції, яка додається до пігулок.

2. Блювота, діарея. Якщо у вас трапилося якесь з цих неприємних явищ менше, ніж через 4 години після прийому протизаплідного засобу слід діяти відповідно до інструкції. А це - якщо трапилася блювота - випити ще одну таблетку, так як велика ймовірність того, що перша не засвоїлася. При частій діареї потрібно наступні 7-10 днів використовувати бар'єрну або «хімічну» контрацепцію.

3. Одночасний прийом з КОК інших лікарських засобів, Бадів або трав. В інструкції до гормональних таблеток можна знайти список діючих речовин, які можуть послаблювати протизаплідний ефект. До таких, наприклад, відносяться деякі антибіотики, з трав - звіробій. Найкраще прийом будь-якого препарату починати тільки за узгодженням з лікарем, який повинен знати, що ви приймаєте оральні контрацептиви.

Якщо ж ви дотримуєтеся всі ці правила, ймовірність завагітніти при прийомі протизаплідних дуже і дуже низька, менше 1 відсотка з 100. Але що ж робити, якщо все ж зачаття відбудеться при прийомі таблеток? Чи потрібно її переривати? Ні, головне - це припинити їх прийом відразу після того, як стане відомо про настання вагітності. А потім - робити аборт чи ні - вирішувати самій жінці, але ризик патологій у плоду, зачатої так ось «випадково», нітрохи не вище. І рекомендації до ведення вагітності ті ж, обов'язкові скринінги, УЗД з обстежень. Знизити ризик патологій у плоду можна приймаючи фолієву кислоту.

І наостанок - не бійтеся оральних контрацептивів. Якщо у вас немає до них протипоказань - це сама зручна і ефективна контрацепція, при використанні якої можна багато років не замислюватися про небажаної вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua