← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітності немає, а тест позитивний

Позитивний тест при відсутності вагітності на УЗД

Якщо тест на вагітність позитивний, а на узд немає вагітностіВагітності немає, а тест позитивний - іноді бувають такі випадки у лікарській практиці. З якої причини тести можуть показувати подібний результат, і чим це небезпечно для жінки? Ми розглянемо 5 можливих причин чому тест позитивний, а вагітності немає, як показує ультразвукове дослідження.

1. Занадто ранній термін. Хороші тести, з високою чутливістю, можуть показувати дві полосочки вже на 10 день після статевого акту, тобто практично відразу після впровадження яйцеклітини в стінку дітородного органу для подальшого розвитку. Тоді як не кожен лікар зможе помітити крихітне плодове яйце, та й не в кожному мед. установі стоять сучасні апарати УЗ-діагностики. Якщо тест позитивний, а ознак вагітності немає, за винятком відсутності менструації, потрібно відвідати лікаря для проведення гінекологічного огляду. Або відразу здати аналіз крові на ХГЛ.

2. Позаматкова вагітність. На жаль, якщо тест на вагітність позитивний, а на узд немає вагітності, є велика ймовірність того, що яйцеклітина почала розвиватися поза матки - наприклад, в матковій трубі. Ситуація це нерозв'язна. Жінку оперують - видаляють плідне яйце (нерідко разом з маткової трубою), так як в противному випадку можливий розрив маткової труби і летальний результат. Підтвердити або спростувати позаматкову вагітність можна тільки за допомогою діагностичної лапароскопії, в ході якої і може бути прийнято рішення про операцію.

3. Зіпсований або неправильно зроблений тест. Іноді трапляються в аптеках тести, які показують неточний результат. Але частіше самі жінки порушують послідовність проведення тесту, хоча вона дуже проста. Наприклад, можуть протримати смужку в сечі довше, ніж рекомендовано, або намагаються оцінювати результат не протягом кількох хвилин, як рекомендує виробник, а через кілька годин. Тоді та друга полосочка бліда може з'явитися. Ось таким чином і з'являються повідомлення про позитивний тест при відсутності вагітності - але нічого дивного тут немає. В точності дотримуйтесь інструкції і отримаєте вірний результат.

4. Є захворювання, при яких виробляється ХГЛ. Це онкологічні захворювання, а також патології шлунково-кишкового тракту, легенів, нирок та ін Так що, дві смужечки на тесті можуть з'явитися і в чоловіка... І це є приводом для здачі крові на бета-ХГЧ і при позитивному результаті - як мінімум відвідування лікаря-терапевта.

5. Нещодавно був викидень, аборт, завмерла або позаматкова вагітність. Після них позитивний тест на вагітність - це нормальне явище. Але тільки протягом декількох днів після переривання. Кількість цих днів залежить від терміну вагітності, на якому вона перервалася.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua