← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітності немає, а живіт росте

Чому зростає живіт, якщо немає вагітності

Як росте живіт при вагітностіВагітності немає, а живіт росте - як таке може бути? Якщо ви повністю впевнені в тому, що дійсно не вагітні - аналіз на ХГЛ показує негативний результат, то варіантів, чому так може відбуватися, небагато.

1. Проблеми з кишечником і несправжня вагітність. Живіт може дещо збільшуватися в розмірах при метеоризмі і нерегулярному стільці. Є ще таке поняття, як несправжня вагітність. Вона буває у тварин. Але деякі вчені запевняють, що іноді таке трапляється і у людини. Коли жінка дуже хоче стати матір'ю, у неї можуть проявлятися такі ознаки вагітності, як зміна розмірів живота, зникнення менструацій, збільшення молочних залоз і пр. Такий стан може тривати не один місяць. Лікування полягає в нормалізації психологічного стану. Зазвичай призначають заспокійливі засоби.

2. Якщо настає вагітність коли починає рости живіт помітити можна не завжди. Багато залежить від пружності черевної стінки майбутньої мами, у повторнородящих вона починає видаватися вперед трохи раніше, зазвичай з початком другого триместру. Але як росте живіт при вагітності починають помічати оточуючі з 16, а то й 20 тижня, якщо мама одягнена в облягаючий одяг. Тобто відразу після початку затримки менструації, в першому триместрі, збільшення матки може діагностувати тільки гінеколог при огляді на кріслі, але зовні це ніяк не визначити. І якщо у жінки почав рости живіт - не треба відразу думати на вагітність, швидше за все, справа в невеликому збільшенні ваги або набряклості.

3. Гінекологічні захворювання. Реально збільшуватися розміри живота можуть при злоякісних і доброякісних пухлинах матки і яєчників. Вони можуть рости буквально щогодини. Оперуючим онкологам і гінекологів відомі випадки, коли розмір новоутворень був величезним, вага досягала 10 кг. тобто живіт у жінки був як у майбутньої мами на пізніх термінах вагітності. Раніше, коли не проводилися ультразвукові дослідження, лікарі могли плутати новоутворення з вагітністю. Особливо часто це траплялося при міомах, коли збільшувалися розміри саме матки. Зараз же визначити реальну причину збільшення живота зовсім нескладно - потрібно тільки зробити УЗД.

4. Асцит - очеревинна водянка. Скупчення рідини в черевній порожнині стає наслідком різних важких захворювань - серцево-судинної недостатності, цирозу печінки, раку.

Якщо тест позитивний, а вагітності немає - потрібно обов'язково пройти обстеження у лікаря. Хоча б здати аналіз крові на бета-ХГЧ, і якщо він теж покаже позитивний результат - потрібно шукати причину цього. Виною може бути онкологічне захворювання, патологія нирок та ін.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua