← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Биопарокс при вагітності

Застосування биопарокса при вагітності

Можна биопарокс при вагітностіБиопарокс при вагітності може використовуватися або це небезпечно для розвитку плоду? Щоб відповісти на це найпоширеніший питання майбутніх мам, заглянемо в інструкції до препарату: подивимося його склад, принцип дії, рекомендовані дозування, побічні дії і протипоказання для цього ліки при вагітності (якщо вони є).

Опис препарату

Биопарокс являє собою невеликий аерозольний балончик. Використовується препарат для лікування захворювань горла (фарингіт, ларингіт, тонзиліт, а також після видалення мигдалин для профілактики запалення) і носа (риніт, синусит, ринофарингіт). До його складу входить антибіотик місцевої дії - фузафунгин, який чинить протизапальну дію безпосередньо в дихальних шляхах, але практично не всмоктується в кров.

Протипоказання і побічні дії

Застосування биопарокса при вагітності безпечно. Це доведено в результаті дослідів з тваринами. Тератогенну дію на плід не відзначено. Однак дані клінічних досліджень серед майбутніх мам відсутні, тому биопарокс під час вагітності слід застосовувати тільки при наявності показань, чітко дотримуючись інструкції і під контролем лікаря.

Серед побічних дій найбільшу небезпеку представляють алергічні реакції і ймовірність спазму гортані (може виникнути у дітей молодше 2,5 років через особливості будови цієї ділянки дихальної системи). Можливий свербіж, кропив'янка, поява висипки на шкірі, напад бронхіальної астми, набряк Квінке.

Більш поширені і менш небезпечні побічні дії - відчуття печіння, чхання, сухість слизових оболонок, неприємний смак у роті. Все це не є приводом до припинення лікування.

Як використовувати

Можна биопарокс при вагітності ми з'ясували, залишилося розібратися в тому, як його використовувати так, щоб отримати швидкий ефект від лікування. По-перше, важливі правильні дозування. Дорослим людям слід використовувати препарат 4 рази на день (4 інгаляції) у разі інфекції горла і 2 рази в разі риніту (по 2 впорскування в кожну ніздрю). Курс лікування не більше 7 днів. При цьому виробник рекомендує не припиняти лікування одразу після зникнення симптомів, так як в цьому випадку застуда при вагітності може повернутися.

Про те, як правильно зробити впорскування, є інформація в інструкції з картинками. У разі впорскувань у рот дуже важливо відразу після цього посидіти з закритим ротом, дати препарату подіяти. При впрыскиваниях в ніс, важливо затискати іншу ніздрю і глибоко втягувати препарат.

Також важливо не забувати дезінфікувати насадки (вони бувають для рота і для носа) не рідше 1 разу на добу. Просто протирати ваткою, змоченою у спирті.

Ефективність

Биопарокс на ранніх термінах вагітності є одним з небагатьох дозволених антибактеріальних препаратів. І ще років 5-7 тому вважався мало не панацеєю від застуд. Зараз же багато лікарі сумніваються в його ефективності через відсутність достатніх доказів того.

Думки

В Інтернеті биопарокс при вагітності відгуки отримує найрізноманітніші. Ось 3 з них.

Олена, р. Москва

Використовую аерозоль для лікування фарингіту вже років 5-6. Біль у горлі проходить буквально на 2 день. В інструкції написано, що жінкам в положенні препарат не протипоказаний. І я використовувала його 2 рази за ці 9 місяців - наприкінці 12-го тижня, і на 20-ій. Лікар не був проти. Одужала швидко.

Ірина, р. Нижній Новгород

Дуже боялася застосовувати биопарокс при вагітності в першому триместрі, але мій гінеколог наполіг, пояснивши, що вірус може нанести дитині куди більш відчутної шкоди, аж до його внутрішньоутробної загибелі. Одужала я з биопароксом швидко. Горло перестало боліти через добу, тоді як із засобами народної медицини процес лікування затягується на 3-5 днів.

Вікторія, Тула р.

Не змогла я лікуватися биопароксом. Після впорскування дуже пече горло і хочеться кашляти, краще по-старому буду полосканнями лікуватися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua