← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Болі на ранніх термінах вагітності

Які виникають болі на перших тижнях вагітності

Болі на ранніх термінах вагітностіБолю на ранніх термінах вагітності, на жаль, не рідкість. І саме найчастіше неприємні відчуття і стають першими ознаками відбулося зачаття. Але далеко не всяка біль є нормальною. Які явища мають місце в першому триместрі вагітності, а які вимагають лікарського контролю і лікування?

1. Якщо болить живіт на ранніх термінах вагітності - це, швидше за все, норма. Якщо неприємні відчуття виникають періодично і швидко проходять. Але іноді ці симптоми свідчать про загрозу переривання вагітності, про те, що не все в порядку. В таких випадках з'являються кров'янисті або коричневі виділення з піхви. Якщо їх немає, ніяке лікування не проводиться, як правило. Жінці можуть бути рекомендовані тільки спазмолітики від болю, заспокійливі засоби і розмірений режим дня з повноцінним сном і без важких фізичних навантажень.

Але в будь-якому випадку лікарю здатися варто, якщо ваш тест вже показав 2 смужки і не варто слухати тих, хто розповідає про те, що болі на перших тижнях вагітності в області матки турбують майже всіх. Якщо не було проведено гінекологічний огляд і УЗД, то не можна виключати і позаматкову вагітність, діагностика якої на таких ранніх термінах проблематична. Але часто позаматкова видає себе саме такими періодично з'являються болями.

Якщо біль виникає в області пупка - це може бути пов'язано з підвищеним газоутворенням, що також не рідкість у майбутніх мам.

2. Болі в молочних залозах. Неприємні відчуття можуть бути досить яскраво вираженими. Справа в тому, що з самого початку вагітності груди починає готуватися до наступної лактації. З сосків навіть на ранніх термінах може виділятися молозиво (липка прозора рідина з жовтуватим відтінком). Сама груди стає більше в розмірах. Що ж стосується саме болі, то вона зазвичай проходить або стає більш помірковано до другого триместру. Якщо ж у молочній залозі при самообстеженні визначаються освіти - слід здатися мамолога і зробити УЗД.

3. Болі в області яєчників. Можуть бути пов'язані з утворенням кісти жовтого тіла, якщо та досягає великих розмірів. Власне, ця кіста - надмірно розвинене жовте тіло, завдяки йому утворюється прогестерон - найважливіший гормон, який не дає вагітності перерватися. Лікування кіста найчастіше не вимагає і самостійно розсмоктується до 18-20 тижня.

Ось такі можуть виникати болі на ранніх термінах вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua