← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Болить живіт на ранніх термінах вагітності

Чому на ранніх термінах вагітності болить живіт

Болить живіт на ранніх термінах вагітностіБолить живіт на ранніх термінах вагітності за різних причин. У деяких випадках неприємні відчуття можна списати на фізіологію, а в інших випадках - це симптом небезпечної патології.

В численних жіночих виданнях можна прочитати про те, що практично кожна жінка в першому триместрі відчуває больові відчуття в області матки. Для деяких це навіть стає першою ознакою вагітності. Є думка, що це пов'язано з швидким ростом матки, але навряд чи це так. Швидше, дане явище обумовлене зміною гормонального фону. Але частіше лікарі болю на ранніх термінах вагітності називають загрозою викидня. Хоча, далеко не завжди це так. Якщо патологій немає, то нормалізувати свій стан буде дуже легко. Зазвичай для цього достатньо трохи полежати і заспокоїтися, будь-яка біль загострюється при нервовому збудженні. В крайньому випадку, лікарі рекомендують скористатися препаратом Но-Шпа (або його аналогом, спазмолітиком) і ректальними свічками Папаверин. Якщо кров'янистих і коричневих виділень з піхви немає - цього буде цілком достатньо. Якщо ж є виділення - необхідно терміново звернутися до лікаря або зателефонувати у швидку допомогу (при рясних виділеннях).

Інший варіант пов'язаний з кишковими проблемами. Скажімо, в ранні терміни вагітності тягне живіт при отруєнні - основними симптомами є нудота, блювання, діарея. Іноді біль може викликати здуття живота. Взагалі, кожна майбутня мама повинна уважно поставитися до свого харчового раціону, виключити з нього не тільки потенційно шкідливі продукти, але і ті, які можуть призвести до будь-кишкових розладів. Так як навіть банальне здуття провокує тонус матки, що не безпечно, особливо у перший триместр вагітності, коли ризик викидня навіть у здорової жінки досить високий.

Не рідкість, коли низ живота починає боліти через гінекологічних захворювань, наприклад, кісти яєчника. Визначити дану патологію лікар зможе за допомогою гінекологічного огляду та УЗД. Крім того, можливі болі при позаматкової вагітності. Тому всім тим майбутнім мамам, у яких маткова вагітність не підтверджено і з'явилися болі - слід якнайшвидше звернутися до гінеколога.

І, нарешті, ще варіанти - це різні захворювання, що не мають відношення до статевої системи. Наприклад, апендицит - запалення відростка прямої кишки, панкреатит - запалення підшлункової залози, кишкова непрохідність і різні хірургічні патології.

Як бачите, можливих причин чому коли ранній термін вагітності болить живіт дуже багато. І поставити діагноз може тільки лікар після обстеження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua