← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як зачати дівчинку? Як зачати хлопчика?

версія для друку


Чоловік

Зачати хлопчика, зачати дівчинку, прикмети стать дитиниУ чоловіків є особливий внутрішній орган - яєчка, де виробляється і зберігається сперма. Яєчка знаходяться в спеціальних мошоночних мішечках ( мошонці ), які підтримують температуру яєчок на одному рівні, що необхідно для вироблення сперми. Ця температура трохи нижче, ніж нормальна температура тіла ( 36,6 С ).

Тестостерон - це чоловічий гормон, який виробляється в яєчках, він бере участь у виробленні сперми та її накопиченні. Під час статевого акту чоловік виділяє близько 3,5 г сім'я, в якому міститься приблизно 300000 сперматозоїдів.Сперматозоїди

У чоловіка виробляються сперматозоїди двох видів:

 • сперматозоїди - X;
 • сперматозоїди - Y.

Під час зачаття якийсь один сперматозоїд з'єднується з яйцеклітиною і визначає стать дитини ( дівчинка, якщо з'єднується з яйцеклітиною сперматозоїд - Х, і хлопчик, якщо з'єднується з яйцеклітиною сперматозоїд - Y ). Ці різні за типом сперматозоїди володіють різними властивостями.

Сперматозоїди - Х відрізняються овальною голівкою, меншою швидкістю руху, більшою тривалістю життя, більшою силою. Меншою кількістю в порівнянні зі сперматозоїдами - Y.

Сперматозоїди - Y відрізняються круглою головкою, більшою швидкістю руху, меншою тривалістю життя, більшою крихкістю, великою кількістю в порівнянні зі сперматозоїдами - Х.Жінка

Жінки, володіють двома яєчниками і маткою. Яйцеклітина розростається в одному з яєчників під впливом жіночого гормону естрогену. З циклічністю раз в місяць яйцеклітина виводиться з яєчника ( цей процес називається овуляцією ), після чого вона рухається по фаллопиевым трубах в матку.

Якщо відбулося з'єднання зі сперматозоїдом ( зачаття ), то яйцеклітина починає ділитися, створюючи, таким чином, новий організм, який називається зиготою. Саме так починається дивовижне явище - розвиток вашого майбутнього малюка. Зауважимо також, що, коли жінка відчуває оргазм, її організм виділяє рідину, що має лужну реакцію. Це може сприяти з'єднанню з яйцеклітиною саме сперматозоїдів - Y, якщо виділення вказаної рідини наступає до еякуляції.Яйцеклітина

В організмі жінки виділяється яйцеклітини тільки одного типу - яйцеклітини - Г. Іноді виділяється декілька яйцеклітин, і якщо кожна з них заплідниться сперматозоїдом, можливе народження двійнят або навіть трійнят. В таких випадках кожна запліднена яйцеклітина є початком спорідненого організму братика або сестрички з індивідуальними особливостями. Буває також, що вже запліднена яйцеклітина ділиться. Створюючи точну копію першого організму, що веде до народження однояйцевих близнюків.Цикл

Місячний цикл у жінок дуже важливий для визначення періоду овуляції. Зазвичай він становить 28 днів, але його тривалість може іноді збиватися і зменшуватися або збільшуватися навіть у однієї і тієї ж жінки.

Під впливом жіночого гормону естрогену матка розширюється, щоб створити сприятливі умови для можливого запліднення яйцеклітини. Якщо ж запліднення не відбудеться під час циклу, оболонка стінок матки відшаровується і виходить назовні менструальним потоком. Відзначимо головне:

 • перший день зазвичай найрясніший за кровотечі;
 • зазвичай кровотечі тривають близько п'яти днів;
 • 14-й день зазвичай є днем овуляції, якщо цикл становить 28 днів, але може варіюватися.

Для абсолютної впевненості жінці необхідно вимірювати і відзначати у графіку свою базальну температуру тіла протягом двох місяців. Найкраще це робити вранці, ще до того, як ви встали з ліжка. Як правило, овуляція відповідає того дня в графіку, коли температура тіла жінки поступово падає, а потім різко підвищується приблизно на 0,5 С.

Деякі жінки відчувають хворобливі відчуття, коли яйцеклітина виходить назовні і у великій кількості виділяються гормони. Спеціальне пристосування для точного вимірювання піку викиду в кров гормонів під час овуляції можна вільно придбати у будь-якій аптеці.Зачати хлопчика? Зачати дівчинку?

Зачати хлопчика, зачати дівчинку, прикмети стать дитиниУ цій грі можуть бути лише три учасника:

 • яйцеклітина - Х;
 • сперматозоїд - Х;
 • сперматозоїд - Y.

Результат має два можливих варіанти:

 • яйцеклітина - Х запліднюється сперматозоїдом - Х, що дає ХХ ( зачаття дівчинки );
 • яйцеклітина - Х запліднюється сперматозоїдом - Y, що дає XY ( зачаття хлопчика ).


Як зачати хлопчика

Ви хочете, щоб сперматозоїди - Y були присутні у великій кількості і проробили шлях до яйцеклітини швидше і простіше. Для цього вам буде потрібно спочатку вирахувати час овуляції і припинити на якийсь час статеву активність. Для накопичення сперматозоїдів. Про вплив лужного спринцювання і спеціальної дієти ви прочитаєте нижче.

Щоб підвищити ймовірність зачаття хлопчика:

 • уникайте статевого акту протягом 3-4 днів до обчисленої дати овуляції. Це допоможе збільшити кількість сперматозоїдів;
 • відмовтеся від гарячих ванн і утепленого нижньої білизни для чоловіка як мінімум за тиждень до зачаття;
 • пам'ятайте, що зачаття мало статися тільки один раз під час овуляції, протягом кількох наступних днів рекомендується користуватися презервативом;
 • пам'ятайте, що в ідеалі жінка повинна досягти оргазму раніше чоловіки;
 • насолоджуйтеся прелюдією подовше для максимального викиду сперматозоїдів;
 • оберіть позицію, коли чоловік входить в жінку ззаду ( «по-собачому» );
 • пам'ятайте, що під час оргазму чоловік повинен увійти в жінку як можна глибше;
 • чоловікові слід випити чашку кави або стакан газованого лимонаду з кофеїном за дві години до зачаття, що допоможе збільшити кількість сперматозоїдів;
 • врахуйте, що після статевого акту тривалість закріплення сперматозоїдів дорівнює 20 хвилин, якщо жінка лежить спокійно;
 • постарайтеся уникнути використання штучних лубрикантів.


Як зачати дівчинку

У цьому випадку ви хочете, щоб сперматозоїдів - Х було набагато більше. Вирахуйте час овуляції. Так як тривалість життя сперматозоїдів - Х довше, вам треба зробити зачаття за 3 дні до овуляції. Це означає, що виживуть в основному сперматозоїди - Х і вони ж оплодотворят яйцеклітину через 3 дні. Про вплив кислотного спринцювання і спеціальної дієти ви дізнаєтеся трохи пізніше.

Щоб збільшити ймовірність зачаття дівчинки ( для спрощення пояснення вважаємо 14-й день циклу днем овуляції ):

 • здійснюйте статевий акт, часто з 5-го по 8-й день циклу. У цьому випадку у спермі будуть переважати сперматозоїди - Х;
 • на 9-й, 10-й та 11-й день статевий акт робіть один раз в день, прислухавшись до порад даними нижче;
 • врахуйте, що найкраща поза в даному випадку «обличчям до обличчя»;
 • зведіть прелюдію і збудження до мінімуму;
 • пам'ятайте, що під час оргазму чоловікові слід відкинутися назад і увійти в жінку не дуже глибоко;
 • під час зачаття не використовуйте штучні лубриканти;
 • відмовтеся від сексу на 12-й, 13-й і 14-й день, а також як мінімум ще на два дні після овуляції, в іншому випадку обов'язково користуйтеся презервативами.

Міні-календар наведений нижче, допоможе вам зорієнтуватися як зачати дівчинку:

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Частий секс для зниження кількості сперматозоїдівТак!Так!
Так!Без сексуБез сексуВ.О. Без сексуБез сексуБез сексу


 • Так! - займайтеся сексом згідно радам, наведеним на цій сторінці.
 • В.О. - час овуляції.
 • Без сексу - ніякого статевого зносини без контрацепції, тільки з презервативами.


Визначити стать дитини

У будь-якому випадку спроба визначити стать дитини приємна тому, що:

 • це зміцнює ваші відносини;
 • ви пробуєте щось нове;
 • у вас більше сексу;
 • ви обговорюєте все це разом.

Так що «плодіться і розмножуйтеся». Тільки пам'ятайте, що кожна дитина - це подарунок його сім'ї і цілого світу абсолютно незалежно від того, якої він статі.Як вести себе до вагітності, під час і після неї?

Постарайтеся вживати тільки здорову їжу, приймайте вітаміни і фолієву кислоту. Уникайте вживання алкоголю, сигарет, наркотиків, а також цурайтесь стресових ситуацій. Постарайтеся прочитати під час вагітності хорошу книгу. Уникайте зайвої ваги.

Годування груддю продовжуйте близько шести місяців. Це дуже корисно як для дитини, так і для матері. А потім постарайтеся, щоб дитина вживала в їжу високоякісну молочну продукцію ( замість незбираного молока ) до 16-18 місяців.

Якщо у вас є відеокамера, робіть по одній хвилині відео - і аудіозаписи щотижня, починаючи з останніх трьох місяців вагітності і до декількох років раннього віку. Переглядайте цей видеожурнал щороку на день народження вашого малюка. Постарайтеся сповна насолодитися раннім віком дитини, оскільки діти ростуть дуже швидко.Деякі деталі

Увага! До того, як робити будь-спринцювання, яке може вплинути на мікрофлору вашого піхви, необхідно проконсультуватися з лікарем, або акушером гінекологом.

Лужне вагінальні спринцювання безпосередньо перед статевим актом ( що може посприяти зачаття хлопчика ): дві столові ложки соди на склянку кип'яченої води ( воду слід спочатку закип'ятити, потім остудити до кімнатної температури ) змішати в продезинфицированном посудині для спринцювання. Склад придатний до використання протягом двох годин.

Кислотне/оцтове спринцювання безпосередньо перед статевим актом ( що може посприяти зачаття дівчинки ): дві столові ложки оцту на літрову кружку кип'яченої води. Змішати в продезинфицированном посудині для спринцювання. Склад придатний до використання протягом двох годин.

Харчування майбутньої мами повинно включати багато продуктів, що містять калій і натрій, в тому числі овочів, м'яса, солі ( трохи ), риби, бананів і шоколаду ( не дуже багато! ), за місяць до спроби зачаття хлопчика. А за місяць до спроби зачати дівчинку потрібно включити в свій раціон багато продуктів, що містять кальцій і магній, таких, як, наприклад, молоко, сир, каші, квасоля і горіхи.

Вплив особливого харчування найменший з усіх впливів, описаних тут. Найголовніше загальне правило - це дотримуватися здорового харчування в період, коли ви хочете завагітніти.Прикмети на стать дитини

 • Зачати хлопчика, зачати дівчинку, прикмети стать дитиниЯкщо серцебиття вашої дитини часте, то це дівчинка, а якщо повільне, то хлопчик.
 • Якщо майбутній мамі хочеться солодкого, то це дівчинка, якщо ж хочеться кислого, це хлопчик.
 • Якщо живіт збільшується у напрямку вгору, це дівчинка; якщо по напрямку вниз, хлопчик.
 • Якщо майбутній мамі часто хочеться спати, це буде дівчинка; якщо, навпаки, вона сповнена енергії, хлопчик.
 • Якщо дитина штовхається внизу живота, це дівчинка; якщо штовхається ближче до верху живота, це хлопчик.
 • Якщо майбутня мама вважає за краще спати на правому боці, значить, вона чекає дівчинку; якщо ж їй подобається спати на лівому боці, вона чекає хлопчика.
 • Якщо волосся в бабусі пофарбовані, значить, буде дівчинка; якщо ж просто сиве, хлопчик.
 • Якщо у майбутньої мами живіт більше розростається в сторони, значить дівчинка; якщо ж збільшується вниз і вгору, це хлопчик.


Графік овуляції

1.іспользуйте спеціальний термометр, який можна придбати в будь-якій аптеці, для вимірювання вашої базальної температури тіла. Заведіть спеціальний бланк для відміток щоденних показань.

2.Измеряйте температуру в один і той же час щоранку перед тим, як ви встаєте з ліжка. Ведіть цей облік протягом двох місяців.

3.В.О. - час овуляції настає тоді, коли легке зниження температури передує раптового її підвищення ( на 0,5-1 С ).

4.Обычно овуляція буде виникати за 14 днів до початку нового циклу. Наприклад, цикл становить 28 днів, овуляція відбувається на 14-й день циклу ( 28 - 14 = 14 ); якщо цикл становить 34 днів, то овуляція припадає на 20-й день ( 34 - 14 = 20 ).

Також необхідно зазначити, що під час овуляції спостерігається підвищене виділення вагінальної змащенняПопереджаємо читачів

Укладач цієї статті, не бере на себе будь-яку відповідальність за ускладнення, які прямим або непрямим чином пов'язані з використанням рад, даних вище. У зв'язку з тим, що укладач багато речей упросив для простоти розуміння можливе неоднозначне тлумачення сказаного. Укладач не дає професійну медичну консультацію, а тільки радить - вирішуйте приймати або не приймати поради, дотримуватися того, про що ви прочитали або не слідувати, можете лише безпосередньо ви.

Якщо у вас не виходить взагалі завагітніти, тоді вам не слід робити нічого такого, що може знизити кількість сперматозоїдів, так як це зводить вашу можливість зачати дитину. Кількість сперматозоїдів може бути на час знижено, якщо ви намагаєтеся зачати дівчинку.

Якщо ваш місячний цикл відносно нестійкий, може виникнути ряд ускладнень з виконанням рад по зачаттю дівчинки, даних тут, так як овуляція може наступити дещо раніше, ніж ви очікували.

У будь-якому випадку вам слід проконсультуватися щодо всього, що описано у вашого гінеколога, терапевта чи акушера.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua