← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші дні вагітності

версія для друку

Внутрішньоутробний розвиток плода

Розвиток плоду з перших днів вагітності

вагітність, перший день вагітності, перші дні вагітності, внутрішньоутробний розвиток плодуостаннім часом у медичній літературі все частіше з'являються відомості про розвиток органів і систем ще не народженої дитини. Отримують ці дані з допомогою ультразвукового сканування, кардіотокографії ( дослідження біострумів малюка ), кіно - і фотозйомки всередині матки. Одним з перших відкриттів, зроблених за допомогою УЗД, стали регулярні ритмічні «дихальні» рухи грудної клітки дитини. Потім було зазначено, що дитина може ковтати і гикати, а його сечовий міхур здатна наповнюватися і спорожнятися. Подальше вивчення внутрішньоутробного розвитку плода показало, що ще не народжена дитина бачить, може відчувати запах і смак, орієнтується у просторі.

Фахівці, що вивчають внутрішньоутробний розвиток плоду в маминому животі ( ембріологи, нейрогистологи, неврологи ), детально описали процес розвитку нервової системи і головного мозку. Стало відомо, що до 28-го тижня вагітності структура мозку відповідає тій, що виявляється на 40-му тижні розвитку, тобто в той час, коли малюк вже готовий народитися.Перші дні вагітностіПерший день вагітності

вагітність, перший день вагітності, перші дні вагітності, внутрішньоутробний розвиток плодуСперматозоїд з'єднується з яйцеклітиною. В результаті утворюється одна «велика» ( розміром менше, ніж крупинка солі ) клітина, яка містить 46 хромосом, успадкованих від батьків ( по 23 від кожного ). Крім того, запліднена яйцеклітина включає в себе весь генетичний набір майбутньої людини: зріст, стать, колір очей і шкіри, волосся, риси обличчя ( татусеві або мамині ).


Перші 3-9 днів вагітності

Запліднене яйце опускається по матковій трубі в матку. Набула слизова оболонка матки вже готова прийняти зародок, який прикріплюється до її стінки і незабаром починає отримувати «їжу» для живлення і кисень для дихання з кров'ю мами, що надходить до нього через пуповину і гіллястий хоріон ( майбутню плаценту ).


10-14 день вагітності

Зародок стає більше на одну десяту свого колишнього розміру!


20 день вагітності

вагітність, перший день вагітності, перші дні вагітності, внутрішньоутробний розвиток плодуВідбувається процес закладки нервової системи.


21 день вагітності

Починає битися серце, у дитини формується головний і спинний мозок. Очевидно, що цим процесам краще не заважати.


28 день вагітності

Формуються хребет і м'язи. На екрані монітора видно руки, ноги, очі, вуха.


30 день вагітності

За минулий місяць ембріон зріс у десять тисяч разів і продовжує активно розвиватися. Серце прокачує через кровоносну систему все збільшується кількість крові.


вагітність, перший день вагітності, перші дні вагітності35-й день вагітності

На ручці малюка можна розрізнити пальчики. Колір очей темніє, оскільки організм дитини вже почав виробляти пігмент.


40-й день вагітності

Спеціальний прилад виявляє сигнали, що надходять від мозку.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua