← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зміни під час вагітності

версія для друку

Зміни в тілі під час вагітностівагітність зміни, зміни під час вагітностіПід час вагітності тіло майбутньої мами міняється день від дня, а паралельно йде активний розвиток малюка.

Що піддається найбільшим змінам при вагітностіЗміни малого тазу під час вагітності:

Саме ця частина тіла змінюється особливо помітно: тут розташована матка, всередині якої росте малюк. Пізніше, коли почнуться пологи, кістки малого тазу повинні будуть розступитися, щоб пропустити дитину, а потім знову зімкнутися. Мова йде про чотирьох кістках, міцно з'єднаних один з одним хрящами. Під дією жіночих гормонів хрящі розм'якшуються і стають більш еластичними.


Зміни матки під час вагітності:

«М'язовий кишеню», в якому росте малюк, - знаходиться всередині малого тазу і за формою нагадує грушу. На початку вагітності матка важить 50-70 м, а ближче до пологів - близько 1 кг.


Зміни тазового дна під час вагітності:

Група м'язів, які підтримують органи малого тазу. Під час вагітності тазове дно розтягується, адже зверху на нього тисне матка з перебувають в ній дитиною.


Хребет під час вагітності:

Тримає вагу нашого тіла, і це означає, що під час вагітності він відчуває подвійне навантаження. Малюк росте, і в малому тазі стає затісно, тому хребет відхиляється трохи назад. Завдяки цьому майбутнім мамам вдається зберігати стійкість.


М'язи живота під час вагітності:

Під час вагітності розтягуються. Наприклад, жінка з талією 66 см може «розширитися» до 100 див.


Зміни молочних залоз під час вагітності:

Потихеньку збільшуються протягом всіх 9 місяців вагітності. Це пояснюється тим, що груди складається, в тому числі і з залозистої тканини, яка «відповідає» за вироблення молока. Після того як молода мама припинить годувати малюка, груди може змінити форму. І не в кращу сторону. Це відбувається з-за того, що залозиста тканина повертається до своїх колишніх розмірів. Щоб уникнути розчарувань, потрібно носити бюстгальтер, добре підтримує груди, користуватися спеціальними кремами і робити вправи на зміцнення м'язів. Не менш важлива і правильна постава. Якщо ви сидите, стоїте або ходите, сутулячись, груди здається «висить». Тримайте спину прямо, опустіть і розслабте плечі.


Спина, сідниці, ноги під час вагітності:

У середньому майбутні мами поправляються на 12,5 кг принаймні 4,5 з них «розташовуються» на стегнах, руках, спині і животі.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua