← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Через скільки днів можна робити тест на вагітність

Через скільки днів можна проводити тест на вагітність

Через скільки днів після зачаття можна робити тест на вагітністьЧерез скільки днів можна робити тест на вагітність, щоб отримати точний результат? Це питання широко обговорюється серед молодих жінок. Якщо рахувати від дати статевого акту, то приблизно через два тижні. Тобто правильна відповідь на питання через скільки днів після зачаття можна робити тест на вагітність - це 14 днів як мінімум.

Чому треба так довго чекати? Справа в тому, що відразу після статевого акту сперматозоїди починають свій шлях до жіночої яйцеклітини. І шлях цей може тривати 1-2 доби. Після відбувається запліднення (зачаття). Але заплідненої яйцеклітини тепер потрібно дістатися до матки. А це може зайняти ще 6-7 днів. Після прибуття в матку, яйцеклітина впроваджується в її стінку. І тільки після цього починається вироблення гормону хоріонічний гонадотропін - того самого, на який реагують домашні тести.

Хоріонічний гонадотропін виробляється тільки при вагітності, деяких важких захворюваннях та прийомі лікарських засобів, до складу яких входить цей гормон у синтезованому вигляді.

Кожен експрес-тест має свою чутливість. Чим менша кількість ХГЛ він здатний визначити, тим вище чутливість. Щоб з'ясувати тест на вагітність через скільки покаже правильний результат - прочитайте інформацію на його упаковці про чутливість (в цифрах) і загляньте в табличку зростання ХГЛ при вагітності. При вагітності терміном 2 тижні всі сучасні тести вже покажуть правильний результат.

Звичайно, спробувати робити тест на вагітність до затримки можна через 10 днів - цілком можливо, що ХГЛ вже виробляється і може бути зафіксований при експрес-діагностиці. Але врахуйте, що навіть у такому сприятливому випадку потрібно враховувати деякі нюанси. Наприклад, те, що друга полосочка може бути ледве помітна, блідіше першої. Але це теж слід розцінювати як позитивний результат у тому випадку, якщо тест зроблений правильно, дотримана інструкція. Друга смужка «привид», якої насправді немає, може з'явитися через кілька годин після діагностики, а через такий тривалий час оцінювати результат вже не можна. Хибнопозитивний результат може бути у тому випадку, якщо тест-смужку занурили в сечу глибше намальованих рисок. У будь-якому випадку для уточнення потрібно здати аналіз крові на ХГЛ (якщо результат потрібно знати терміново) або через тиждень повторити тест. А після затримки тест на вагітність можна робити через пару днів, без ризику помилитися. Або навіть відразу, в перший день відсутності менструації. До цього часу можуть з'явитися й інші ознаки вагітності. Такі як легкий токсикоз, підвищена температура тіла, нагрубання молочних залоз. Жінки, вагітні вперше, зазвичай дуже легко визначають своє «положення» навіть без тестів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua