← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність

Коли можна дізнатися точно про вагітність

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність: по тесту, по узд, по крові, у гінекологаЧерез скільки днів можна дізнатися про вагітність після зачаття? Це питання дуже актуальне у світлі того, що на ранніх термінах можливі найбільш безпечні види її переривання. Але і для жінок, які планують дитини важлива ця інформація, щоб змінити свій спосіб життя, поберегтися, особливо якщо в минулому у них були випадки самовільних викиднів.

Багато хто вважає, що про настання вагітності можна дізнатися у гінеколога, по-іншому неможливо. Це вже давно не так. Поспішати відвідувати лікаря зовсім необов'язково, тим більше, що при гінекологічному огляді він не зможе поставити діагноз. Перші 2-3 тижні після зачаття - це ще не той термін, коли можна дізнатися про вагітність тільки шляхом огляду лікаря, нехай навіть досить досвідченого. Більш інформативні будуть аналіз крові на ХГЛ, УЗД і тест на вагітність з високим рівнем чутливості.

Через скільки днів можна дізнатися про вагітність по крові, як довго чекати? Цей метод діагностики в даний час є найбільш швидким. В лабораторії визначають у крові наявність гормону ХГЛ. Якщо аналіз позитивний, то це означає вагітність, причому з отриманих цифр можна точно встановити термін вагітності. Аналіз показує точний результат вже через 10-12 днів після зачаття.

Мінус полягає в тому, що даний аналіз у більшості випадків доводиться здавати платно. А це для деяких жінок, особливо зовсім молодих, проблематично. У такому випадку можна скористатися домашньої економ-методикою. А через скільки днів після зачаття можна дізнатися про вагітність по тесту, купленого в аптеці? Трохи пізніше, ніж за аналізом крові, але це можливо зробити також ще до початку затримки менструації, якщо овуляція не була пізньої. Зазвичай тести показують точні результати вже за 2 дні до дати початку нового менструального циклу. Дуже важливо придбати якісний тест з високою чутливістю (чим менші цифри вказані на упаковці - тим краще). Велику роль відіграє правильне виконання тесту. Тримати в сечі тест-смужку потрібно стільки - скільки вказано в інструкції. І результат дивитися не раніше і не пізніше, ніж рекомендує виробник.

Якщо ж ви більше довіряєте ультразвукового дослідження, то дізнатися про вагітності на узд можна через 2-5 днів буквально після початку затримки менструації. На такому терміні вже добре буде видно плодове яйце, якщо воно розвивається в матці. Якщо ж вагітність позаматкова - будуть інші ознаки вагітності, але плідного яйця в матці лікар не виявить. Таким чином, УЗД інформативно ще й для ранньої діагностики позаматкової вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua