← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Через скільки днів з'являються перші ознаки вагітності

Коли з'являються перші ознаки вагітності

Перші ознаки вагітності до затримки з'являються через 10 днівЧерез скільки днів з'являються перші ознаки вагітності, якщо рахувати від дати незахищеного статевого акту? Якщо говорити про самому надійному ознаці, то приблизно через 2 тижні. Саме через такий термін зазвичай починається затримка менструації, якщо жінка завагітніла. Однак до цього часу можуть бути і інші перші ознаки вагітності, про них ми і розповімо.

1. Хворобливість і збільшення молочних жінок. Це досить характерний симптом для жінок, не знайомих з проявами мастопатії - коли молочні залози починають хворіти у другій половині менструального циклу. Деякі майбутні мами розповідають, що при вагітності, особливо на ранніх її термінах, соски набували більшу чутливість. Із-за чого до них навіть доторкнутися було боляче. Що ж стосується появи з сосків молозива (липкою білястої рідини), то ця ознака більше характерний для другої половини вагітності. Тобто в перші тижні рідко діагностується.

2. Рясні слизові і водянисті виділення без запаху з піхви. Не викликають свербіж і дискомфорт. За умови відсутності гінекологічних захворювань.

3. Токсикоз. Перші ознаки вагітності до затримки проявляються через 10 днів після статевого акту, це як мінімум. До цього терміну яйцеклітина зазвичай вже імплантується в стінку матки, а значить, починається гормональна перебудова організму. Хоча частіше токсикоз проявляється до другого місяця вагітності. До токсикозу можна віднести не тільки такі неприємні явища, як нудота і блювання, але і сонливість, слабкість, низький артеріальний тиск і ін

4. Підвищення температури тіла до 37,5 при відсутності ознак будь-якого захворювання. На початку вагітності нерідко спостерігається незначне порушення теплорегуляції. Проходить самостійно без будь-якого лікування. Полегшити свій стан можна, підтримуючи в приміщенні оптимальну температуру, його регулярно провітрюючи.

5. Болі в нижній частині живота. Так як час, коли з'являються перші ознаки вагітності, зазвичай збігається з періодом початку затримки менструації, то на ці болі мало хто звертає увагу. Адже у більшості жінок перед місячними і так болить живіт. Але при вагітності це є ще і симптомом загрози викидня.

6. Незначні кров'янисті або мажучі, коричневі виділення приблизно на 20 день менструального циклу. Ці виділення можуть бути ознакою імплантації яйцеклітини в стінку матки.

Такі перші, ймовірні симптоми вагітності. Надійніше буде не довіритися своїм відчуттям, а зробити УЗД органів малого тазу і (або) здати аналіз крові на ХГЛ (можна зробити і домашній тест після початку затримки) для точної діагностики вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua