← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як зачати дитину

версія для друку

Вирішили зачати дитину?Зачати дитину, перед зачаттямЩо потрібно зробити для того, щоб зачати дитину? По-перше, відмінити контрацептиви, по-друге, налаштуватися на вагітність і розслабитися, а по-третє, набратися терпіння і чекати.

Якщо ви користувалися будь-якими контрацептивами, але не гормональними засобами, можете приступати до зачаття дитини негайно. Якщо ж ви оберігалися за допомогою таблеток, в цьому випадку, на думку російських медиків, не варто планувати зачаття дитини протягом найближчого менструального циклу.

Вважається, що гормони, які ви приймали, можуть вплинути на статеву систему майбутньої дитини. Проте західні фахівці не наполягають на цьому обережності перед зачаттям: всім відомі випадки, коли жінки, випадково забули прийняти чергову пігулку, в результаті потрапляли в «цікаве» положення, і їх вагітність нічим не відрізнялася від інших, а розвиток малюка йшло так, як належить.


Як відбувається зачаття

З першого дня менструації і до чотирнадцятого дня циклу ( якщо він триває 28 днів ) завдяки гормону ФСГ ( фолликулостимулирующему гормону гіпофіза ) всередині кожного яєчника розвивається близько десяти фолікулів, стінки яких виробляють жіночі гормони эстрагены. Коли один з фолікулів досягає зрілості, гіпофіз отримує сигнал і відправляє «вниз» ще одного «посланця» - гормон ЛГ ( лютеїнізуючий гормон гіпофіза ), який викликає овуляцію. Через 12-36 годин єдиний досяг зрілості фолікул розривається і випускає з себе яйцеклітину, яка потрапляє в маткову трубу і чекає появи там сперматозоїдів. І якщо вони там є або з'являються, то відбувається зачаття дитини.

До речі, на відміну від хвостатих довгожителів ( сперматозоїди не втрачають своєї сили протягом 48 і більше годин ) «терпіння» яйцеклітини вистачає лише на 24 години, під час яких і повинно відбутися найголовніше. Завдяки цьому точному розкладом можна говорити про те, що жінка готова до зачаття лише три дні в місяць. Яким саме днях випаде така честь, залежить від тривалості менструального циклу. Якщо вихід яйцеклітини відбувається в середині циклу. А він триває 28-30 днів, чекайте овуляцію через чотирнадцять днів після початку менструації, якщо ж «місячні» відвідують вас кожні 25 днів - вихід яйцеклітини доведеться на одинадцятий день.


Перед зачаттям дитини

Зачати дитину, перед зачаттямЩоб зачати дитину, важливо бути здоровим ( це зауваження стосується і чоловіків, і жінок ). Для майбутніх мам особливе значення має, в якому стані знаходяться маткові труби ( вони повинні бути гнучкими, без звужень і різного роду перешкод ) і матка - здорова і готова прийняти плодове яйце. Плюс до цього у жінки має бути достатньо цервікального слизу хорошої якості, яка допоможе сперматозоїдів скоріше дістатися до заповітної мети.

Якщо ви задумалися про дитину, необов'язково проходити повне медичне обстеження. Виняток становлять ті жінки, які стикалися коли-небудь з гінекологічними проблемами, наприклад інфекціями. У цьому разі, перед тим як зважитися на вагітність, їм потрібно пройти обстеження і отримати підтвердження, що всі проблеми залишилися позаду. Іншим майбутнім мамам перед зачаттям досить простий консультації, під час якої акушер-гінеколог може дати деякі рекомендації.

  • Скинути зайву вагу ( зрозуміло, мова не йде про двох-трьох кілограмах, випадково з'явилися під час відпустки ). Надмірна вага, так само як і сильна худоба, часто порушує вироблення гормонів і, як наслідок, механізми овуляції.
  • Заздалегідь відмовитися від куріння. Як відомо, тютюн і вагітність не ідеальне поєднання. Тим більше, що надмірна пристрасть до нікотину збільшує ризик передчасних пологів.
  • Згадати про право на відпочинок і гарненько відпочиньте перед зачаттям: відомо, втому і стрес можуть перешкодити зачаттю дитини.

Що стосується всього іншого, вам потрібно жити нормальним життям, не дотримуючись якогось особливого режиму. Наприклад, немає необхідності займатися сексом якомога частіше. Навпаки, часті стосунки не збільшують, а зменшують шанси стати щасливим батьками: концентрація сперматозоїдів при еякуляції знижується від разу до разу. Ідеальний варіант - регулярна статева близькість за три дні до і протягом трьох днів після овуляції.


Перед зачаттям визначаємо день овуляції

Зачати дитину, перед зачаттямПам'ятайте про те, що навіть якщо суворо виконувати всі рекомендації лікарів, підтримувати фізичне здоров'я і психологічний настрій на найвищому рівні, в перший місяць шанси завагітніти рівні 25%. Це читається нормальним явищем, важливо тільки не забувати про це і не хвилюватися. Але в тому випадку, якщо вам не вдається зачати дитину за рік-півтора, зверніться до лікаря. Спочатку фахівець порадить вам скласти графік базальної температури - це дуже простий, але ефективний спосіб дізнатися, як і коли відбувається овуляція. Кожен день, перед тим як встати з ліжка, вимірюйте температуру в прямій кишці і складайте графік з цих показників.

До моменту овуляції температура триматиметься на позначці нижче 37 градусів С, але в день виходу яйцеклітини вона різко піднімається завдяки гормону прогестерону, що виробляється в другій фазі циклу. Якщо перепад температури становитиме 0,5 градусів З, значить, овуляція відбулася.

Графік базальної температури говорить про багато що. Якщо поєднати його результати і «історію здоров'я майбутньої мами, лікаря буде легше допомогти жінці, призначити лікування або запропонувати пройти обстеження. Одне з них називається гістеросальпінгографія - це дослідження дозволяє оцінити стан маткових труб і матки. А для того щоб визначити рухливість і якість сперматозоїдів, фахівці порадять майбутньому татові зробити спермограму.

У чоловіка сперматозоїди залишаються суперактивными до 40-45 років, хоча їх якість і кількість втрачають деякі зміни. Але і пізніше представники сильної статі можуть зачати дитини: хто не чув про чоловіків, які ставали батьками в 60 років.

На думку лікарів, вирішуватися на народження першої дитини потрібно до 30 років, так як починаючи з 35 у жінки можуть виникнути труднощі не тільки з зачаттям ( в цьому віці частіше трапляються цикли без овуляції ), але і з плином вагітності.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua