← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Доплер для вагітних

Що таке доплер для вагітних

Доплер для вагітних в домашніх умовахДоплер для вагітних, що це таке і наскільки безпечно - питання, що цікавить багатьох майбутніх мам. Цим загадковим словосполученням позначають рядове медичне обстеження під час вагітності. Це те ж узд при вагітності, але при якому досліджують серцево-судинну систему плода, перевіряють якість кровотоку в матці, пуповині та плаценті. Обстеження абсолютно безпечний для матері та дитини, займає мінімум часу і дуже інформативне.

Якщо говорити про те доплер узд при вагітності на якому терміні краще робити, то це на розсуд лікуючого лікаря. Навіть на самих перших тижнях це дослідження може бути корисним, так як допоможе почути серцебиття дитини. Це важливо в тих ситуаціях, коли є підозра на завмерлу вагітність. Сумніви можна зняти вже на терміні в 4,5-5 тижнів, а це практично саме початок затримки менструації. На великих термінах доплерографію важливо робити з метою своєчасної діагностики серйозних проблем з плацентою, коли вона не може повністю забезпечувати дитини корисними речовинами. У важких ситуаціях жінкам рекомендують екстрене кесарів розтин.

Крім того, дане обстеження ще й є своєрідним заспокійливим засобом для майбутніх мам. Адже з його допомогою можна почути серцебиття дитини, а значить, впевнитися в тому, що він живий і все в порядку. Але ці тривоги виникають часто, а постійно ходити в поліклініку - це і по грошах і по часу дуже затратно. Можна використовувати доплер для вагітних в домашніх умовах?

Так, це можливо. Продаються спеціальні невеликі прилади, які можна використовувати самостійно, без контролю лікаря, і при цьому отримувати достовірні результати. Наприклад, якщо дитина давно не ворушився, неактивний, фетальний доплер для вагітних допоможе не тільки почути його серцебиття, але також дізнатися його частоту, що дозволить судити про стан плода на даний момент часу. Тобто більше не буде необхідності зайвий раз йти до лікаря, щоб той хоча б акушерським стетоскопом послухав серцебиття малюка. Так і майбутньому татові буде приємно почути стукіт серця своєї ще ненародженої дитини.

Варто зазначити, що даний прилад можна без проблем придбати в Росії. Або взяти напрокат з помісячною оплатою. Така послуга надається в багатьох великих російських містах. Існує кілька моделей фетального доплера, головна відмінність полягає в дизайні, наявності вбудованої запису, дисплея.
Слід пам'ятати, що фетальний доплер не замінює апарат, який використовують лікарі УЗ-діагностики, так як показує лише серцебиття.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua