← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Доплер узд при вагітності

Доплер дослідження при вагітності

Доплер дослідження при вагітностіДоплер узд при вагітності, що це за нововведення? Багато російські жінки, особливо у віці старше 50-60 років, не можуть повірити в такі вражаючі можливості медичної діагностики. Адже раніше вагітним жінкам навіть УЗД не робили, лікар міг припустити патології розвитку плода лише на основі вимірювань довжини матки і обхвату живота, та прослуховування серцебиття акушерським стетоскопом. Зараз же УЗД - це непересічне дослідження у майбутніх мам, що дозволяє діагностувати стан здоров'я дитини, його органів. А доплер дослідження при вагітності - це те ж УЗД дослідження, але дозволяє вивчити стан плода більш детально, вчасно помітити патології, які можуть перешкодити його розвитку.

Отже, узд з доплером при вагітності проводиться з метою дослідження кровотоку в різних органах дитини, а також в маткових артеріях. Ще років 7-10 тому дане дослідження призначали тільки за показаннями, так як такі функції були далеко не у всіх апаратах УЗ-діагностики. Зараз нерідко навіть узд на ранніх термінах вагітності виконується з дослідженням кровотоку у матці. Особливо якщо у жінки є в матці новоутворення - міоми, щоб оцінити потенційний ризик їх зростання.

Обов'язковий доплер для вагітних на терміні 32 тижні, на третьому плановому УЗД, так як саме на цьому терміні нерідко виявляються патології плаценти, які можуть спровокувати затримку розвитку плода. У таких випадках жінок зазвичай кладуть у стаціонар і призначають препарати, що розріджують кров, поліпшують кровообіг, щоб дитина отримувала якомога більше кисню і поживних речовин від материнського організму, і гармонійно розвивався. Багато жінок шукають інформацію по темі розшифровка доплер узд, намагаючись з'ясувати чи є дані з їх укладення нормою. Треба сказати, що заняття це марне і може тільки спровокувати зайвий стрес. Лікарі самі знають норми доплер узд при вагітності і як їх застосовувати. Якщо буде явна патологія - вони про це обов'язково скажуть.

Крім апаратів УЗД з функцією дослідження кровотоку, які є в поліклініках і лікарнях, у продажу є мініатюрні прилади для домашнього використання неспеціалістами. Звичайно, з їх допомогою визначити швидкість кровотоку, індекси резистентності та інші значення не вийде. Так звані фетальні доплеры необхідні для прослуховування серцебиття плоду і визначення його частоти.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua