← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Що пити вагітній?

версія для друку

Що і скільки повинна пити вагітна?Вагітна повинна пити тільки якісну воду: з неї на 90% складається тільце малюка, та й сам він зараз росте і розвивається в навколоплідних водах.

що пити вагітнійВчені звернули увагу на показовий факт: чим більше мінеральної води ( в розумних межах! ) споживає жінка, готуючись до зачаття і чекаючи дитину, тим здоровіше він буде. Середньостатистична австрійка за рік ( 3 місяці до настання вагітності плюс ще 9 місяців ) споживає 72 л, француженка - 80 л, німкеня - 93 л, італійка - 116 к. на Жаль, наші майбутні мами п'ють в 50 разів менше мінералки, вважаючи за краще вгамовувати спрагу водою, що тече з-під крана.

За даними Держсанепіднагляду, від 50 до 70% жінок, чекаючих дитину, користуються некондиційної питною водою. На думку вітчизняних санітарних лікарів, рідина, що тече в наших трубах, є умовно-питної ( якщо дуже хочеться, пити можна, але краще не треба, тим більше під час вагітності ). Адже як її ні очищай, всіх домішок все одно не видалиш.

Хіміки нарахували у водопроводі більше 2100 ( ! ) з'єднань, а фахівці Московського НДІ гігієни ім. Ф.Ф. Ерісмана виявили у 80% водопровідних проб явний перебір заліза, у 49% - органічних речовин, у 32% - фенолів, 11-14% - свинцю та миш'яку, 8-11% - нафтопродуктів, у 5% - формальдегіду, капролактаму та циклогексанолу, а також ртуть, молібден, кадмій, нікель та хром, яким у питній воді міститися не належить.

Сибірські вчені стверджують: від 7,7 до 41% хвороб дітей раннього віку так чи інакше пов'язані з неякісною водою, яку їхні мами пили під час вагітності та годування груддю. Проблема оздоровлення нації була б вирішена в найближчі 2-3 роки, якщо б всі ми перейшли на екологічно чисту воду.

Розробки співробітників Інституту курортології свідчать: така вода по ряду властивостей перевершує молоко, яке традиційно видають «за шкідливість» тим, хто контактує з небезпечними речовинами.

Ваші дії.

Щоб справити на світ здорового малюка, як мінімум за півроку до зачаття ( ! ) переходьте на воду, отриману з артезіанських свердловин і додатково очищену промисловим шляхом. Втім, якщо раніше не здогадалися, зробити це не пізно й зараз.Чи можна вагітним пити фільтровану воду?

що пити вагітнійНавіть самий кращий імпортний фільтр не очистить воду від усіх токсичних речовин. З-за низької якості вмісту вітчизняних водопроводів зарубіжні очисні пристрої для домашнього використання виробляють свій ресурс в 3 рази швидше строку, вказаного у гарантійному талоні.

Якою б хитромудрий і багатоступінчастий кухонний очищувач ви не придбали, він явно програє у змаганні з міні-заводом, що доводить мінеральну воду до потрібної кондиції. Та й вихідне якість рідини з-під крана не йде ні в яке порівняння з видобутої з підземного джерела!

Інші способи підвищення якості води в домашніх умовах і зовсім не витримують критики. Взяти хоча б кип'ятіння. Воно дійсно знезаражує водопровідну воду і прискорює випаровування хлору. Однак при нагріванні він встигає бурхливо прореагувати з органічними мікрочастинками, утворивши сумно знамениті хлорорганічні сполуки, буквально отруюють ваше життя.

Деякі з нас намагаються виморожувати шкідливі домішки. Особлива кристалічна структура льоду не залишає місця для сторонніх частинок - і шкідливих і корисних, зокрема, таких необхідних організму мінеральних солей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, десяту частину добової потреби у макро - і мікроелементах майбутня матуся повинна виконувати за рахунок питної води. Та й відокремлювати мутноватое хмарка чужорідних речовин, що концентруються всередині кубиків льоду, від незамутнених ділянок, як правило, не представляється можливим. Для цього довелося б обережно обколювати кожен шматочок, витративши силу-силенну часу. Просто заморозивши воду і розтопивши її, ви нічого не доб'єтеся.

Про якість

Буває, що фірми економлять на очищення, заливаючи воду в ємність прямо з джерела. Щоб перевірити її якість, відгвинтіть кришку і залиште пляшку на кілька днів. Якщо її дно почне потроху затягуватися зеленою тванню, як гладь старовинного ставка, де жила черепаха Тортіла, більше не купуйте!Скільки пити вагітній

що пити вагітнійВ організмі вагітної і росте у неї в животику малюка активно відбуваються обмінні процеси. Вони ніколи не могли б здійснитися без води. Щоб підтримувати обмін речовин на належному рівні і своєчасно виводити кінцеві продукти обміну ( шлаки ) через нирки і кишечник, наше тіло потребує безперебійному водопостачанні.

Норма - 8 склянок рідини невеликими порціями протягом дня, а в спеку, при токсикозі у перші місяці вагітності, при підвищеній температурі або розладі шлунка потреба в живлющої вологи зростає. Виключення - пізній токсикоз, набряки і патологія нирок, яка потребує особливого питного режиму ( його визначить лікар ).

Обмежують себе в питті також останні місяці перед пологами. Правило: виділяти стільки рідини, скільки отримуєте з напоями та їжею. Допустима різниця - 200-300 мл, не більше!Якщо матусі не вистачає води

Що відбувається в жіночому організмі, коли він не забезпечений в достатній кількості рідиною?

  • Шкіра стає сухою, втрачає еластичність, покривається зморшками.

  • З'являються неуважність, дратівливість, підвищена стомлюваність.

  • Через зниження імунітету посилюється сприйнятливість до інфекцій, які становлять величезну загрозу для ще не народженого малюка: у вашому положенні від них потрібно берегтися подвійно!

  • Виникають запори ( схильність до них під час вагітності і без того зростає ), формуються камені в жовчному міхурі і нирках.

  • Кров робиться більш в'язкою і густий, прискорюється процес утворення тромбів, страждають вени - навантаження на них і так зростає з кожним місяцем.

  • Порушується нормальний обмін речовин, в результаті чого в підшкірній клітковині відкладається надлишок жиру.

  • Може визволення клітин і тканин від кінцевих продуктів обміну речовин - внутрішня середовище «зашлаковується», найбільш вразливі органи починають виходити з ладу: зараз це особливо недоречно!

  • Через нестачу «універсального розчинника», необхідного для біохімічних реакцій, якими супроводжується поділ клітин, відбуваються генетичні мутації, зростає ризик онкологічних захворювань.


Щоденний водний мінімум
Вага, кгПри низькій фізичній активностіПри помірної фізичної активностіПри високої фізичної активності
501,55 л2 л2,3 л
601,85 л2,3 л2,65 л
702,1 л2,55 л3 л
802,5 л2,95 л3,3 л


Яку мінералку пити вагітній?

що пити вагітнійЯку мінералку пити вагітній? Звичайно, не «Єсентуки» і «Боржомі»: у них дуже багато мінеральних солей! Це лікувальні води - вони зцілюють хворих, але можуть робити хворими здорових. Заливати спрагу лікувальною мінеральною водою - все одно що вгамовувати голод шипучим лікарським препаратом: можна заробити гастрит, камені в нирках і т.д. Приймають таку воду суворо за призначенням лікаря.

Для щоденного використання ідеально підходить столова мінеральна вода з низьким ступенем мінералізації. Солей в ній зовсім мало - як у звичайної водопровідної. Але на відміну від рідини з-під крана, мінеральна вода в пляшках - екологічно безпечна: без активного хлору, важких металів та інших шкідливих домішок. На ній і зупиніть вибір.

Ваші дії

Перш ніж купити воду, вивчіть етикетку. Штучно мінералізовану не беріть!

Справа в тому, що деякі виробники працюють із звичайною водопровідною водою, очищають її, видаляють надлишок солей, а потім додають рівно стільки, скільки потрібно. За смаком - справжня мінералка, але організм не обдуриш!

Будь-яка штучна вода схожа на натуральну лише за сольовим складом. Унікальну суперструктуру природної води можна повторити! Мінеральні води народжуються в надрах нашої планети в таких умовах, які неможливо відтворити штучно.

Високий тиск, відсутність сонячного світла, особлива температура, зіткнення води з різними породами і рідкісними мінералами земної кори. Виконують роль природного фільтра, що розтягнулася на сотні метрів у глиб землі: куди до нього скромному кухонному фільтру!Що будемо пити?
Мінеральна водаВміст солей в 1 лНавіщо потрібна
ЇдальняМенше 1 гДля щоденного пиття
Лікувально-столова1-10 гДля лікування і втамувати спрагу в спеку
ЛікувальнаПонад 10 мТільки для лікування


Напоїти киснем

що пити вагітнійУ наші дні особливо гостра проблема внутрішньоутробної гіпоксії - кисневого голодування плоду. Вона посилюється. Якщо майбутня мама мало гуляє, страждає токсикозом, хворіє, живе у великому місті, де в повітрі менше цілющого газу, ніж в сільській місцевості, але багато автомобільних вихлопів.

На щастя, дихати можна не тільки через легені: кисень прекрасно засвоюється травною системою з оксигенированной мінеральної води - пийте її під час вагітності!

Така вода творить чудеса: підвищує життєвий тонус, зменшує прояви токсикозу, активує імунітет. Стабілізує артеріальний тиск, полегшує роботу серця. Знижує рівень цукру в крові, допомагає спалювати зайвий жир, покращує самопочуття, роботу внутрішніх органів і стан шкіри.

Адже чому на Кавказі завжди народжувалися міцні і здорові малюки, жінки виношували їх легко, а після пологів зберігали струнку фігуру? Так просто вони всі 9 місяців пили збагачену киснем воду з високогірних джерел!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua