← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Подих під час пологів

Правильне дихання під час переймів і потуг

Правильне дихання під час пологів, сутичок, і потугДихання під час пологів грає велику роль як в знеболюванні пологів, так і прискорення пологів та профілактики гіпоксії у плода. Яке подих вважається при пологах правильним і обов'язково починати тренування під час вагітності?

Пологи, і особливо перші - це великий стрес для жінки. Навіть якщо та відвідувала курси для вагітних і теоретично знає все про процес появи на світ дитини, розгубитися при цих сутичках можна легко. Адже головне, що потрібно пам'ятати - це те, що правильне дихання під час пологів має добре забезпечувати киснем дитини, тобто між вдихами не повинно бути великих проміжків. Затримувати дихання на кілька секунд можна тільки в одному випадку - якщо необхідно затримати передчасно почалися потуги, які можуть призвести до розривів шийки матки.

Потрібно навчитися декільком видам дихання. Дихання під час схваток відрізняється в той або інший період пологів.

У перший період пологів рекомендується так зване черевне дихання. Це коли робиться глибокий вдих, при якому живіт повинен як-ніби наближатися до хребта (звідти й назва «черевне»). Видих плавний, повільний. Вдихати і видихати можна як через ніс, так і через рот. Друге, треба сказати, для багатьох зручніше через риніту вагітних (простіше кажучи - нежиті). Вдих здійснюється на початку сутички, видих ближче до кінця.

У другий період характер сутичок змінюється, вони стають більш тривалими і між ними проміжки скорочуються. Відповідно, і дихання при пологах у другому періоді має бути іншим. Робимо глибокий вдих, а видих повинен бути розбитий на 4-6, тобто дихати потрібно по-собачому. Таке дихання також дуже допомагає стримати не вчасно почалися потуги.

Коли приходить час вигнання плоду, застосовується описана вище техніка, якщо плід просувається по родових шляхах занадто швидко, з-за чого можуть виникнути родові травми і матері, і дитини. Якщо ж все в порядку, то жінка діє наступним чином. Робить глибокий вдих ротом, і з усіх сил тужиться, причому напруга повинні наводитися саме м'язи преса і промежини, але не обличчя. За один глибокий вдих жінка тужиться три рази. Якщо напруга припадає на м'язи обличчя, надалі маму чекають червоні очі з-за порепаних судин на кілька днів. Та й такі неправильні дії затягують весь процес, дитина страждає.

Саме тому дуже важливо практикувати правильне дихання (але тільки не в період вигнання) ще під час вагітності. Максимальне розслаблення, яке дає правильне дихання під час схваток, дозволяє зробити їх не тільки терпимими, а іноді навіть майже безболісними, але і сприяти насиченню крові дитини киснем, якого завжди в тій чи іншій мірі не вистачає в пологах.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua