← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дихання при пологах

Правильне дихання під час пологів

Дихання при пологахДихання при пологах з правильними інтервалами, частотою допомагає відволіктися від хворобливих відчуттів, краще зосередитися, менше боятися і навіть служить своєрідною профілактикою гіпоксії у плода. Існує кілька типів дихання для кожного періоду пологів. Поговоримо про них докладніше.

Коли у жінки тільки починаються перейми, і хворобливі відчуття поки не дуже виражені, можна спробувати так зване черевне дихання під час пологів. Глибокий вдих робимо через ніс, повільно видихаємо через рот. Причому ви повинні при диханні відчувати свій живіт. Спробуйте, обов'язково вийде. Ще одна рекомендація - постарайтеся рахувати про себе під час вдиху і видиху, це дуже відволікає. В ідеалі вдих повинен тривати близько 5 секунд, а видих - близько 10. Приблизно стільки ж - 15-20 секунд тривають сутички, поки розкриття шийки матки менш 4-5 сантиметрів. 1 вдиху і видиху повинно вистачити на 1 сутичку.

Як тільки сутички стануть частішими і тривалішими, техніка дихання при пологах змінюється. Слід навпаки дихати поверхнево, але дуже часто. Вдихати потрібно через ніс, а видихати через рот. Трохи модернізована техніка, коли вдих і видих відбуваються з невеликим зусиллям, ніби при нежиті.

По завершенні першого періоду, правильне дихання при пологах знову стає іншим. Другий період характеризується вигнанням плоду з матки, і завдання жінки входить уважне прислуховування і виконання рекомендацій акушерки. Це допоможе не тільки народити швидше, але і уникнути травм шийки матки, піхви, промежини. Стандартне дихання - з початком потуги жінка робить дуже глибокий вдих ротом і тужиться, повільно випускаючи повітря. Якщо потуги навпаки потрібно призупинити (якщо дитина занадто швидко рухається по родових шляхах), слід дихати «по-собачому» - часто і неглибоко.

На перший погляд, всі ці рекомендації здаються елементарними. І багато майбутні мами, ознайомившись, благополучно їх забувають, будучи впевненими в тому, що організм сам підкаже як правильно потрібно дихати. Проте час показує, що без практики і знань «дихальної теорії» доводиться досить важко як матері, так і її дитині. Багато пані мимоволі затримують дихання, кричать, тим самим роблячи тільки гірше. Бажано почати дихальні тренування за кілька тижнів до ПДР, щоб, будучи в пологах, не розгубитися. Вивчати методику можна і самостійно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua