← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дюфастон при вагітності

Прийом дюфастона при вагітності: показання, дозування, побічні дії

Як приймати дюфастон при вагітностіДюфастон при вагітності може призначатися в першому і другому триместрі, якщо до нього є свідчення. А цими показаннями є загроза викидня (сильні болі, кров'янисті виділення) і підозра на прогестероновую недостатність.

Приймають дюфастон при плануванні вагітності теж, і при ендометріозі, і при яскравих проявах передменструального синдрому. З допомогою цього препарату, який є штучним замінником прогестерону, нормалізується друга фаза менструального циклу, вчасно приходить менструальна кровотеча. А дюфастон при вагітності на ранніх термінах приймається допомагає заповнити прогестерон, без якого неможливий розвиток плоду. До речі, викидні на перших тижнях вагітності відбуваються, як правило, з 2 причин: хромосомні порушення у плода і прогестероновая недостатність у матері. Тому, жінок з загрозою переривання вагітності в стаціонарах лікують саме такого роду гормональними препаратами. В деяких випадках замість дюфастона може бути призначений утрожестан при вагітності або взагалі прогестерон в чистому вигляді. Це на розсуд лікуючого лікаря. Утрожестан застосовується у вигляді вагінальних свічок, що може бути зручніше і ефективніше у разі лікування жінки з яскравими проявами токсикозу (лікування можливе і при частій блювоті).

Про те як приймати дюфастон при вагітності можна дізнатися з інструкції. Там написано, що по 10 мг 2 рази на добу. При відміні препарату бажано робити це поступово, так як різке зниження прогестерону може знову призвести до загрози. Якщо говорити про те, до якого терміну дюфастон при вагітності має сенс приймати, то приблизно до того часу, коли плацента повністю візьме на себе функції жовтого тіла, тобто сама почне виробляти прогестерон. Зазвичай це відбувається в кінці першого триместру. Дозування дюфастона при вагітності може залишатися незмінною до 20 тижня вагітності, пізніше прийом препарату втрачає всякий сенс.

Просто так для профілактики приймати цей лікарський препарат не варто. Скажімо, невелика міома матки або викидень при попередній вагітності - не привід до прийому ліків. Адже приймається дюфастон при вагітності побічні ефекти теж має. До них відноситься мігрень (якої і без того страждають багато майбутні мами), порушення функцій печінки, алергічні реакції, периферичні набряки і т. д. Дюфастон при вагітності відгуки отримує хороші, якщо приймається за призначенням лікаря і під його контролем.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua