← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дюфастон при плануванні вагітності

Прийом дюфастона при плануванні вагітності: показання, дозування

Прийом дюфастона при плануванні вагітностіДюфастон при плануванні вагітності може призначатися лікарями в деяких випадках. Звичайно, це не вітаміни, щоб пити всім підряд. І цей препарат досить серйозний, щоб приймати його просто для профілактики через що сталася раніше викидня. А рекомендується прийом дюфастона при плануванні вагітності у тому випадку, якщо жінці поставили діагноз «безпліддя» (не менш 1 року статевого життя без контрацепції, і відсутність вагітності). І причиною безпліддя є недостатність лютеїнової фази менструального циклу.

Нагадаємо, що менструальний цикл складається з трьох фаз. Перша - фолікулярна. Триває вона близько 14 днів від першого дня менструального циклу. В цю фазу в яєчнику жінки дозріває домінантний фолікул. Друга фаза - овуляторная. Власне, це ті 1-2 дні, коли відбувається овуляція. Дана фаза характеризується різким підвищення лютеїнізуючого гормону. Третя фаза лютеїнова (ще її називають «секреторна»). Починається відразу після овуляції і триває до початку наступного менструального циклу, тобто до менструації. Тривалість цієї фази - приблизно 14 днів. У ці дні функціонує жовте тіло, яке секретує необхідні для підтримки вагітності гормони. Якщо ж вагітність не настала, жовте тіло гине. Рівень гормонів падає. Починається щомісячне кровотеча.

Але не у всіх жінок все проходить за планом. Іноді організму потрібно допомогти, щоб зберегти вагітність, так як вироблюваних гормонів не вистачає. Частою причиною зривів вагітності на ранніх термінах є недолік прогестерону. І якщо він достовірно встановлений в якості причини безпліддя - може бути призначений утрожестан при плануванні вагітності або більш поширений його аналог - дюфастон.

Запідозрити у себе недостатність лютеїнової фази може і сама жінка, якщо знає, як правильно вимірювати базальну температуру і будувати графіки. Про нестачу прогестерону свідчить низька температура (менше 37 градусів, різниця між 1 і 2 фазами циклу менше 0,4 градусів) у другу половину менструального циклу. Крім того, поганий симптом - дуже коротка лютеїнова фаза (менше 10 днів). Лабораторним шляхом дана патологія виявляється при здачі аналізу на прогестерон у другу половину менструального циклу (зниженим). Досвідчений лікар узд-діагностики також може поставити цей діагноз, помітивши деякі эхографические особливості (розмір жовтого кольору, будова ендометрію тощо).

Про те дюфастон при плануванні вагітності як пити можна дізнатися з інструкції до препарату. Там сказано - 10 мг на добу з 14 по 25 день циклу. І прийом слід продовжувати протягом 6 місяців і після успішного зачаття. Проте в тому як приймати дюфастон при плануванні вагітності можуть бути свої нюанси. Не у кожної жінки овуляція настає на 12-14 день менструального циклу, а пити препарат до овуляції не рекомендується, так як стадія секреції ендометрію наступить дуже рано, і це може погано відбитися на імплантації заплідненої яйцеклітини. Дюфастон при плануванні вагітності відгуки негативні може отримувати від жінок саме через таких помилок в його прийомі.

Іноді препарат може призначатися і за наявності інших патологій. Приміром, нерідко прописується дюфастон при плануванні вагітності при ендометріозі - ще однієї патології, що провокує безпліддя. Знімаються неприємні симптоми захворювання, його осередки регресують, і у жінки настає вагітність.

Після зачаття в більшості випадків має сенс продовжити прийом, так як дюфастон при вагітності допомагає значно знизити ризик викидня на ранніх термінах.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua