← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дюфастон при загрозі викидня

Чи потрібно і як приймати дюфастон при вагітності

Як приймати дюфастон при загрозі викидняДюфастон при загрозі викидня призначається багатьма гінекологами. Даний препарат широко відомий і успішно застосовується в Росії. Але проблема полягає в тому, що часто даний лікарський засіб призначається на всяк випадок, тобто безпідставно. А адже препарат не зовсім нешкідливий... Давайте розглянемо деякі випадки, коли може призначатися дюфастон при вагітності, до яких строків гестації має сенс приймати даний лікарський засіб, і які від його прийому можуть бути побічні дії.

Найпростіше, що ви можете зробити - це відкрити інструкцію до препарату та її прочитати. Для цього навіть не обов'язково купувати препарат, можна знайти цю інформацію в Інтернеті. Отже, показаннями до його застосування є ендометріоз, безпліддя (причиною якого є недостатність лютеїнової фази циклу), маткові кровотечі, загроза переривання вагітності на ранніх термінах. Дозування дюфастона при загрозі викидня - приймається 40 мг препарату відразу, потім по 10 мг 3 рази на добу, до тих пір, поки симптоми не зникнуть. Даний препарат має сенс приймати в першу половину вагітності, приблизно до 20 тижнів.

Залишилося тільки розібратися в тому, що є загроза викидня - у яких випадках ставлять цей діагноз. Даний діагноз, мабуть, найпоширеніший. Його ставлять буквально всім жінкам, які тільки відчули ниючий біль внизу живота, або у яких на УЗД діагностували локальний тонус матки. Насправді ж, ставити загрозу викидня тільки на підставі результату УЗД не можна. Навіть низьке розташування або повне передлежання плаценти не дає підстав для постановки такого діагнозу. Тільки регулярні біль і кров'янисті виділення з статевих шляхів. У такому випадку лікар виписує і пояснює, як приймати дюфастон при загрозі викидня, із метою його профілактики.

Однак, у цього препарату є ряд побічних дій. І перш, ніж починати пити його для профілактики, без вагомих причин, треба про них пам'ятати. Це головний біль, жовтяниця, порушення функції печінки, біль у ділянці молочних залоз, шкірний висип, набряки. Можливі алергічні реакції.

Приймається препарат дюфастон при загрозі викидня відгуки отримує різні. Нерідко замість нього лікарі виписують інший лікарський засіб - утрожестан - натуральний прогестерон. Тоді як дюфастон - синтетичний прогестерон, але його біодоступність (всмоктуваність) трохи краще, ніж у утрожестана.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua