← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Елевіт для вагітних

Вітаміни для вагітних елевіт

Вітаміни для вагітних елевітЕлевіт для вагітних - це комплексний препарат, що містить основні мікроелементи і вітаміни, необхідні людині. Відомо, що майбутні мами більш схильні до авітамінозу, це і є причиною для призначення цього або будь-якого аналогічного препарату) гінекологами. Але чи так необхідно приймати ці ліки всім підряд?

Вже доведено, що абсолютна більшість вітамінів людина отримує з їжі, за умови повноцінного харчування і більш-менш здорового способу життя (прогулянки, помірне вживання алкоголю тощо). Тобто для того, щоб бути здоровим, зовсім необов'язково вживати дорогі екзотичні продукти. Вітаміни є у всіх продуктах. Вживайте будь-які овочі, фрукти (причому зовсім необов'язково кілограмами), нежирне м'ясо, крупи, рибу - цього цілком достатньо. Пам'ятайте, що вітаміни для вагітних елевіт і будь-які інші отримані синтетичним шляхом, тобто не натуральні. Не варто намагатися замінити корисні та смачні продукти таблетками. І з профілактичною метою намагатися приймати елевіт при вагітності теж в більшості випадків неправильно. Почитайте інструкцію до препарату. Там чітко зазначені протипоказання і побічні дії, а це вже означає, що його не можна брати всіх підряд не можна.

Подивившись на те, якою елевіт для вагітних склад має, розсудливий лікар не стане його призначати жінці, у якої є гіпервітаміноз вітамінів А (може виникнути після прийому аевіта або аналогічного препарату) і D. Заборонить брати комплексний препарат при порушенні всмоктування заліза, підвищеній концентрації кальцію в крові та ниркової недостатності.

Також потрібно взяти до уваги той факт, що синтетичні вітаміни нерідко викликають алергічні реакції і провокують запори. І до одного, і до другого майбутні мами особливо схильні. Крім того, деякі мікроелементи, що містяться в препараті, можуть заважати всмоктуванню в кишечнику антибіотиків. Однак, прочитавши про елевіт для вагітних відгуки, можна зробити висновок, що в більшості випадків жінки його побічних дій не помічають.

Проте зовсім без таблеток під час вагітності не обійтися, і приймати для профілактики як мінімум 2 препарату все ж доведеться. Необхідно приймати окремі препарати, які містять йод (наприклад, йодомарин) і фолієву кислоту (фолацин). Це служить певною гарантією народження розумного та здорового дитини. Нестача фолієвої кислоти (а вона міститься в невеликих кількостях в рослинній їжі) може стати причиною вад розвитку у плода. А нестача йоду - причиною розумової відсталості. Приймати фолієву кислоту (вона міститься і в элевите) потрібно починати за місяць до вагітності в перший триместр. А йод приймати потрібно буде весь період вагітності і лактації. Тоді як комплексні вітамінні препарати зазвичай призначають пити курсами.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua