← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Якщо немає токсикозу при вагітності

Якщо токсикоз при вагітності відсутній

Якщо немає токсикозу хто народитьсяЯкщо немає токсикозу це нормально чи ні? Таке запитання виникає у багатьох жінок. Вважається, що нудота і блювота - це чи не обов'язковий ознака вагітності. А його відсутність розцінюється як патологія. Нижче ми розповімо про те, чим «загрожує» відсутність токсикозу при вагітності в першому триместрі.

Причини цього стану у майбутніх мам досі до кінця не з'ясовані. Є багато різних думок. Хтось каже, що це пов'язано з психологією, що нудотою і блювотою частіше страждають молоді жінки, для яких вагітність не була запланована. Інші кажуть, що тут простежується зв'язок з гормональними змінами в організмі, так як всі припиняється з кінцем першого триместру, коли і різке зростання гормонів (наприклад, ХГЛ) також припиняється. Обивателі ж вірять у те, що за станом майбутньої мами можна визначити стать її майбутньої дитини, коли УЗД ще безсило. Про те якщо немає токсикозу хто народиться, кажуть, що хлопчик. Якщо ж жінка яскраво відчуває нездужання, то, швидше за все, носить дівчинку. Ніякого наукового обґрунтування ці домисли не мають. Напевно ви й самі знаєте масу прикладів, що доводять неспроможність цієї версії.

Даний стан варто розцінювати як своєрідне побічна дія вагітності. Є воно чи ні - це анітрошки не відбиває подальший перебіг вагітності. І від здоров'я плода теж нічого не залежить. Тобто краще не шукати відповідь на питання чому немає токсикозу при вагітності, а просто радіти тому, що вас ця напасть обійшла стороною, і ви себе добре відчуваєте. Просто насолоджуйтесь вагітністю і нехай цього нічого не заважає!

Залишилося з'ясувати які терміни токсикозу, до якої тижні його появи можна чекати? У одних жінок він з'являється з початком затримки менструації. У друге ближче до середини першого триместру. Зазвичай саме на цей строк припадає апогей усіх недуг. До речі, до проявів токсикозу можна віднести не тільки нудоту і блювоту, але і несприйняття деяких запахів, смаків, швидку стомлюваність, сонливість, низький артеріальний тиск та ін. Самопочуття приходить в норму ближче до другого триместру, до 12-13 тижня. Лікування, найчастіше, не потрібно. Медична допомога може знадобитися лише у випадку частої блювоти, коли жінка стрімко втрачає вагу і відбувається зневоднення організму.

На жаль, якщо немає токсикоз на ранніх термінах вагітності, то це зовсім не гарантія того, що не буде гестозу. Це так званий токсикоз третього триместру, який набагато небезпечніше того, що буває в першому. При вираженому гестозу, коли з'являється білок у сечі, погіршується зір, значно підвищується артеріальний тиск, починаються судоми, жінці проводять екстрене кесарів розтин, незалежно від терміну вагітності. На щастя, такі ситуації бувають не часто.

Ось що потрібно знати про токсикозі. Легкої вам вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua