← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фолацин при вагітності

Про прийом фолацину при вагітності

Фолацин при плануванні вагітностіФолацин при вагітності призначається практично всім жінкам. Адже до складу цього препарату входить мікроелемент, якого практично неможливо отримати в достатній кількості з їжі. І назва цього вітаміну - фолієва кислота (В9). Вона міститься в невеликих кількостях в основному в рослинній їжі. Чимало її в петрушці. Але зізнайтеся, щодня і в яких кількостях ви їсте петрушку? Щоб фолієва кислота при вагітності надходила в організм у достатній кількості, потрібно з'їдати не менше пучка зелені (100 грамів) в день! Але навіть і за таких умов лікарі призначають фолацин при плануванні вагітності з умовою продовження прийому як мінімум протягом першого триместру.

Чим же так незамінна фолієва кислота, що її прийом рекомендований майже всім без винятку майбутнім мамам, та ще й окремим препаратом (не в складі комплексного)? А вся справа в тому, що нестача цього мікроелемента може мати найважчі наслідки для дитини, а саме - спровокувати важкі вади розвитку. І так як основні органи формуються саме в перші тижні після зачаття, так важливо приймати препарат в перші 12 тижнів. А фолієва кислота при плануванні вагітності важлива для профілактики її відсутність на той період, поки про зародження нового життя ще невідомо. До речі, приймати препарат бажано не тільки жінці, але і її партнеру.

Про те як приймати фолацин при вагітності краще всього дізнатися у свого лікаря. В інструкції до препарату вказано, що майбутнім мамам необхідно приймати по половині таблетки щодня. Але інша (більша) у препарату фолацин при вагітності дозування може бути в тому випадку якщо:

  • жінка віком 35-40 років (за віком збільшена ймовірність хромосомних відхилень);
  • раніше приймалися препарати з тератогенною дією або є антагоністами фолієвої кислоти (метотрексат, фенобарбітал, примідон тощо);
  • у жінки вже є в анамнезі випадки народження дітей з вадами розвитку, при різних генетичні мутації у майбутньої матері і т. д.

Фолацин при вагітності відгуки зазвичай отримує позитивні від майбутніх мам, так як має зовсім небагато побічних дій, і вони досить рідко проявляються. До побічних дій відносяться нудота, гіркота в роті, здуття живота та інші неприємні явища, пов'язані з травною системою (можна легко сплутати з проявами раннього токсикозу). Однак протипоказання до прийому фолацину теж є, тому розпочинати прийом слід після консультації з лікарем, в крайньому випадку, уважного прочитання інструкції. До протипоказань відносяться перніціозна анемія, недолік коламина, онкологічні захворювання та індивідуальна непереносимість препарату.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua