← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фолієва кислота при плануванні вагітності

Як приймати фолієву кислоту при плануванні вагітності

Як приймати фолієву кислоту при плануванні вагітностіФолієва кислота при плануванні вагітності, а також після її настання, обов'язково повинна прийматися. Але про це, на жаль, знають не всі жінки. І далеко не всі планують дитину, з-за чого піддають свого малюка потенційного ризику різних патологій. У цій статті ми розповімо про те, як приймати фолієву кислоту при плануванні вагітності жінкам і чоловікам, і чому саме цей мікроелемент дуже важливий.

Даний мікроелемент відноситься до вітамінів групи B, це вітамін B9. При його недоліку, який частіше виникає у жінок в період вагітності, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям. А якщо цього мікроелемента не вистачає в організмі майбутньої мами в першому триместрі вагітності, у її дитини можуть бути тяжкі відхилення в розвитку. Діти гинуть ще внутрішньоутробно або народжуються з вадами розвитку головного мозку, нервової трубки, епілепсією та іншими тяжкими захворюваннями.

Щоб цього уникнути, необхідна правильна дозування фолієвої кислоти при плануванні вагітності - тобто ще до зачаття. Необхідно приймати не менше 400 мкг мікроелемента в день. Дозування може бути збільшена у разі народження дитини з патологіями розвитку в минулому, при поганому сімейному анамнезі в цьому плані, цукровому діабеті та епілепсії. Точне дозування краще уточнити у лікаря. Слід звернути увагу на те, що фолієва кислота при плануванні вагітності для чоловіків теж потрібна. Але якщо сильній статі відпадає необхідність приймати вітамін відразу після отримання звістки про вагітність дружини, то жінці приймати таблетки потрібно буде мінімум до 12-14 тижня. До речі, вітамін B9 сприяє лікуванню деяких форм безпліддя, а також знижує ризик невиношування вагітності.

Але обов'язково пити саме пігулки, адже інші вітаміни при плануванні вагітності можна отримати з продуктів? Так, фахівці схиляються до того, що потрібно приймати препарат, так як їжа вітамін B9 досить бідна. Але в будь-якому випадку буде незайвим є продукти, які його містять, такі як: бобові, листя салату, капуста, зелений горошок, крупа гречана і вівсяна, буряк, соя та інші.

Які ще можуть бути призначені препарати для зміцнення і підтримки організму перед і в період зачаття? Багато лікарі кажуть, що тільки вітамін е і фолієва кислота при плануванні вагітності потрібні. Але відносно першого названого - не все так однозначно. А ще, крім вітаміну B9, зазвичай призначають йодид калію в дозі 200 мкг на добу на весь період планування вагітності, а також виношування дитини і лактації.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua