← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гарднерелла при вагітності

Гарднерельоз у жінок при вагітності

Лікування гаднереллы під час вагітностіГарднерелла при вагітності виявляється в результатах гінекологічного мазка досить часто. Що це за захворювання, які його причини, профілактика і лікування?

Почнемо з того, що таке гарднерелла - це умовно-патогенний мікроорганізм, який навіть у здорових жінок з міцним імунітетом присутня в мікрофлорі піхви, але тільки в дуже маленьких кількостях. У великих же кількостях в мікрофлорі містить лактобактерії, які борються з інфекціями. Але в результаті певних причин може статися так, що кількість лактобактерій різко зменшиться у майбутньої мами, і виявляться різні умовно-патогенні микроорганизме, і в тому числі гарднерелла під час вагітності. І одна справа, якщо ці мікроорганізми просто присутні в мазку, і інша справа, якщо є ознаки дисбактеріозу піхви. Як можна запідозрити у себе цю патологію? Гарднерельоз симптоми має досить яскраві. Це білі, зеленуваті або сіруваті виділення з дуже неприємним запахом, схожим на запах псування риби, свербіж, рідше біль при статевих контактах. Але на слизових оболонках запалення немає. Дані явища спостерігають у себе багато жінок, але далеко не всі звертаються з цієї причини до лікаря. Але майбутні мами повинні уважніше ставитися до свого здоров'я, так як плід з-за цієї патології може затримуватися в розвитку, інфікуються плодові оболонки (може бути передчасне відходження навколоплідних вод), збільшується ймовірність передчасних пологів та інших ускладнень.

Бактеріальний вагіноз, саме таку назву офіційно має дане захворювання, не є захворюванням, що передаються статевим шляхом, однак часта зміна статевих партнерів може сприяти рецидивам, так як бурхливе інтимне життя призводить до негативного зміни мікрофлори піхви. Гарднерельоз при вагітності нерідко виникає внаслідок тривалого прийому антибіотиків, особливо загальної дії. Крім того, провокаторами розмноження умовно-патогенних мікроорганізмів стають спринцювання, які майбутнім мамам взагалі не рекомендовані, але деякими майбутніми мамами все ж практикуються. Несприятливо позначаються зниження імунітету, переохолодження, статеві інфекції. Виникає гарднерельоз у жінок при вагітності, якщо на шийці матки встановлено песарій для профілактики її передчасного розкриття (при істміко-цервікальної недостатності).

Але нерідко захворювання виникає, здавалося б, зовсім без передумов. Благо яке гарднерелла при вагітності лікування вимагає гінекологів відомо. Жінці призначається спеціальна дієта, в якій присутні кисломолочні продукти. З медикаментозних засобів призначають протимікробні препарати. Причому в першому триместрі вагітності тільки для місцевого застосування (вагінальні свічки). У другій половині вагітності можуть призначатися препарати системної дії (для прийому всередину).

Пам'ятайте, що при доведеному факті наявності бактеріального вагінозу лікування необхідно. І що ризик побічних дій від нього набагато нижче, ніж ризик ускладнень, які можуть спровокувати хвороботворні мікроби.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua