← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гарднерельоз при вагітності

Лікування гарднереллеза при вагітності

Лікування гарднереллеза при вагітностіГарднерельоз при вагітності, якщо цей діагноз підтверджено клінічними проявами і аналізами, може бути дуже небезпечний для майбутньої матері і її дитини. В чомусь він навіть небезпечніше такого ж за поширеністю кандидозу. Давайте розглянемо основні симптоми захворювання, що провокують його фактори, в чому полягає його небезпека, а також деякі нюанси лікування.

Зазвичай гарднерельоз у вагітних проявляє себе класичними симптомами. До них належать постійні і досить рясні білясті, сіруваті, а іноді зеленуваті виділення з піхви. Але більш яскравий симптом - це запах тухлої риби. Особливо він помітний відразу після статевого акту у вагітних. Але іноді бактеріальний вагіноз, саме таку назву офіційно має дане захворювання, майже ніяк себе не проявляє і може бути виявлений тільки в результаті мазка на флору. У таких випадках лікування безсимптомних може і не знадобитися, так як мікроорганізми, збудники гарднереллеза, в нормі можуть існувати в мікрофлорі піхви. Головне, щоб вони не пригнічували її «добрих» жителів - лактобактерії.

Небезпечний гарднерельоз при вагітності саме зниженням кількості лактобактерій, це може призвести до загострення запальних процесів, хронічних захворювань органів малого тазу, а в результаті - передчасні пологи або народження маловесного дитини в термін. Щоб такого не сталося, побережіть себе. Про те, що потрібно звертатися до лікаря при перших же симптомах захворювання, ви, напевно, знаєте. Але треба знати як не допустити захворювання. Не спринцуйтесь, не використовуйте в якості профілактичного лікування ніякі антисептичні вагінальні свічки, не приймайте антибактеріальні препарати самостійно, не використовуйте при статевих актах презервативи з 9-ноноксинолом.

Якщо ж у вас з'явилися симптоми захворювання, лабораторні дослідження та огляд лікаря також його підтвердили, це значить пора проводити лікування гарднереллеза. Не турбуйтеся, вагітність того не протипоказання, хоча деякі обмеження в лікарських засобах в цей прекрасний період життя жінки все ж є.

Якщо виник гарднерельоз при вагітності, лікування проводиться виключно місцевими препаратами, що містять кліндаміцин. Причому використовувати їх можна тільки у другому і третє триместрах вагітності, в першому ж кліндаміцин може бути небезпечний для плоду. З цієї причини багато гінекологів намагаються замінити неприпустимі для першого триместру вагітності препарати більш, на їх думку, безпечними і популярними. До них можна віднести свічки гексикон, бетадин. Це антисептики. Але вони вбивають не тільки хвороботворні мікроорганізми, але і знищують корисну мікрофлору. Бо використовуватися для лікування гарднереллеза не повинні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua