← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гексорал при вагітності

Застосування гексорал під час вагітності

Можна гексорал при вагітності на ранніх термінахГексорал при вагітності нерідко призначається лікарями-гінекологами та терапевтами. Але чи він безпечний для організму матері і дитини? В якій формі випускається препарат і які можуть бути побічні дії? Нарешті, чи ефективний гексорал під час вагітності або його можна замінити іншими лікарськими препаратами?

Питань багато. І щоб на них відповісти, потрібно обов'язково заглянути в інструкцію до препарату. Отже, діючою речовиною є гексэтидин - гарне протимікробний і протигрибковий засіб. З допомогою нього нерідко лікується застуда при вагітності на різних термінах гестації. Гексорал застосовується місцево при ангіні, фарингіті, в комплексі при лікуванні бактеріальної інфекції, що вразила ротову порожнину і (або) дихальну систему. Призначається гексорал на ранніх термінах вагітності при стоматиті, гінгівіті, кровоточивості ясен - поширені проблеми майбутніх мам.

Випускається препарат у трьох формах: аерозоль, розчин для місцевого застосування, таблетки. Так як діюча речовина в них однаковий (за винятком таблеток), то одними і тими ж будуть побічні дії і протипоказання. До протипоказань відноситься ранній дитячий вік. Про те, чи можна гексорал при вагітності в інструкції сказано, що так, але тільки якщо потенційна користь для здоров'я матері перевищує можливий ризик для плода. Дослідження безпеки даного препарату на вагітних жінках не проводилися. Це означає, що потрібно чітко розуміти, в яких випадках таблетки, розчин, гексорал спрей при вагітності можуть допомогти. Це тільки бактеріальні інфекції. У випадку з грипом, ГРВІ препарат не допоможе, так як віруси він не вбиває. Запам'ятайте, що при вірусної інфекції антибактеріальні ліки при вагітності не допомагають. Позбутися ж від болю в горлі можна з допомогою різних охолоджуючого дії льодяників, які можна придбати в аптеці.

Якщо ж у вас бактеріальна інфекція, і лікар дозволив прийом даного препарату, визначитеся з тим, в якому вигляді вам буде зручніше його застосовувати. Мабуть, найпоширеніший - аерозоль (спрей). Застосовується 2 рази у день по 1 впорскуванню.

Розчин гексорал застосовується також 2 рази в день. Полоскання проводиться нерозведеним розчином в об'ємі 15 мл. Для підвищення ефективності полоскати горло не менше 30 секунд, розчин не ковтають, а спльовують. При захворюваннях порожнини і ясен можна протирати уражені ділянки ватним тампоном, змоченим в розчині гексорал.

Таблетки гексорал-табс використовуються при болю в горлі. До складу цих таблеток входить 2 діючі речовини - хлоргексидину і бензокаїн. Перше має антибактеріальну дію (антисептик), а друге знеболює (анестетик) - ефект відчувається практично з першої хвилини розсмоктування.

До побічних діях відноситься оніміння язика і порушення смакового сприйняття (при тривалому використанні).

Про гексорал при вагітності відгуки можна знайти різні. Але занадто довіряти їм не слід, так як ефективність препарату залежить, як ми вже говорили раніше, тільки від того, який збудник у захворювання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua