← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гімнастика для вагітних

Користь гімнастики для вагітних

Гімнастика для вагітнихГімнастика для вагітних у вигляді спеціально розробленого акушерами-гінекологами комплексу рекомендована для всіх здорових майбутніх мам. Адже рух - це життя. І ця аксіома слушна й актуальна абсолютно для всіх людей, в тому числі - і для вагітних жінок, які часто сприймаються і лікарями, і оточуючими людьми як хворі, яких треба оберігати від найменших фізичних навантажень. Можна зустріти медичні рекомендації про те, що в першому і останньому триместрі гімнастикою займатися небажано, так як на початку вагітності є великий ризик мимовільного викидня, а в останньому - передчасних пологів.

Однак, не все так страшно. Гімнастика для вагітних в домашніх умовах може виконуватися з другого триместру і практично до самих пологів. Але тільки, якщо немає протипоказань. А протипоказаннями може служити гестоз, гіпертонія, відшарування плаценти, загроза викидня або передчасних пологів тощо Перед початком занять краще всього проконсультуватися з гінекологом.

Чому ж так необхідні фізичні навантаження? По-перше, помірні навантаження дуже корисні для серцево-судинної системи. Поліпшується кровопостачання, кисень краще циркулируется по крові, а значить, знижується ризик розвитку гіпоксії у плода. Добре зарядка для вагітних впливає на фігуру, стан шкіри, «розвантажує» м'язи спини та хребет, на які чиниться великий тиск. Калорії спалюються, зайві кілограми не відкладаються, зменшується ймовірність утворення розтяжок на шкірі і целюліту. До того ж, таким чином дихальна система готується до пологів, в яких правильне дихання відіграє дуже важливу роль як для матері (природне знеболення перейм), так і для дитини (безперебійне надходження кисню).

Перш, ніж приступати до гімнастики, запам'ятайте кілька простих правил.

1. Для кожного терміну вагітності є свої рекомендовані вправи.

2. Уникайте стрибків, вправ на прес, а також різних тренажерів.

3. Якщо відчули тонус матки, почастішало серцебиття - припиніть зарядку. Зробіть легкий масаж попереку і крижовій області.

В якості прикладу наведемо кілька нескладних і безпечних вправ, які бажано включити в щоденну гімнастику вагітним.

1. Вправи для спини. Прогинання «по-котячому». Необхідно встати на коліна, злегка розсунувши їх. Спину тримати прямо. Далі прогибаете спину «по-котячі» і повертаєтеся у вихідне положення. Таким чином, знімається напруга з області сідниць і спини. Покращується самопочуття.

2. Вихідна поза для другого вправи та ж. Витягніть праву руку вперед, а ліву ногу назад, носком у підлогу. Поперек пряма. Поверніться у вихідне положення. Таким чином ви збережете і навіть поліпшите свою поставу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua