← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гіпоксія плода наслідки

Чим небезпечна гіпоксія плоду

Наслідки гіпоксії плодуНаслідки гіпоксії плоду не завжди так небезпечні, як про них розповідають. Багато чого залежить від тривалості кисневого голодування, його тяжкості, а також строку, на якому виникла дана патологія, і робилися дії по поліпшенню ситуації.

Найчастіше, киснева недостатність так чи інакше діагностується у другу половину вагітності, в третьому триместрі. Причиною хронічного перебігу патології стає фетоплацентарна недостатність, коли плацента по яких-небудь причинах перестає постачати до дитині достатньо кисню і поживних речовин. Гіпоксія плоду часто виникає при інфекційних і хронічних захворюваннях матері, переношеній вагітності і т. д. патологію можна Припустити на підставі висновку УЗД, де буде зазначено, швидше за все, передчасне дозрівання плаценти. А також за результатами допплерографії і кардіотокографії.

Чим небезпечна гіпоксія плода може бути? Як правило, такі діти відстають у розвитку, занадто малі для терміну гестації. І тому менш пристосовані до життя поза утроби матері. У жінки в 40 тижнів може народитися 2-кілограмовий дитина, яка не в змозі самостійно утримувати температуру тіла і дихати. Але до таких наслідків зазвичай призводить тривалий процес. Короткочасна гіпоксія плода наслідки має не такі значні. Дитина може народитися з нормальним ростом і вагою і нічим не відрізнятися від своїх однолітків, мами яких такий діагноз під час вагітності не ставили.

Небезпечні гіпоксія плода при пологах наслідки може мати. Якщо під час вагітності у більшості випадків хронічна нестача кисню, а значить не така значна, то при народженні може виникнути гостра гіпоксія. Причиною тому може стати міцне багаторазове обвиття пуповиною навколо шиї, передчасне відшарування плаценти, неправильні дії приймає пологи акушера і т. д. Тяжкість наслідків в чому можна передбачити за оцінкою Апгар, яку виставили дитині після народження. Якщо малюк сам почав дихати і після не був поміщений в кювез - це дуже добрий знак, значить у нього є всі шанси рости здоровим. Чим менші бали за Апгар отримав дитина, тим важче асфіксія, і тим вище ймовірність виникнення у нього в майбутньому неврологічних розладів: затримки розумового і фізичного розвитку, психо-мовного, гіперактивності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua